SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz tlszczu a skutki uboczne

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69
Witam. Dziś przeszedłem sie do sklepu kupić spalacz tłuszczu. Bardzo miła pani poaradziła mi zakup AMIX Thermo Core Professional. Odrazu poszedłem z kolegom na siłke go przetestować. Wyniki nawet spoko, spociłem sie bardziej niz zwykle, troche lepsza kondycja na bieżni itd. Ze samopoczucie też jest ok. Wróciłem do domu i poczytałem o tym spalaczu troche i sie przeraziłem. Ktoś nawet napisał że miał martwice kości czy coś i czekał na operacje a to głownie po tym spalaczu. Troch sie przestraszyłem bo specjalnie kupilem słaby spalacz na poczatek. Czy powinienem go dalej stosować? Ktoś z was go stosował?

Wiek: 17
Waga: 77
Wzrost: 171
% tluszczu: 15%
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69
Ok dziś przed biganiem wzielem 1 tabletkę z 40 min pobiegalem i było ok :) Nic mi nie jest ale to może dlatego ze powiedziałem koledze o tym "sercu" to mnie wyśmiał bo mnie nie boli pod mostkiem tylko pod lewym sutkiem i mówi ze to na pewno nie serce. W dodatku zmierzylem puls po bieganiu (5-10min po) i wynosił ok 110. Wczoraj jeszcze poczytalem trochę i wiem ze kofeina zwalnie przyswajanie sie żelaza (które odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie serca) oraz wapnia. Efekty tez dobre bo w 2 dni spadła waga o 1kg :) Narazie będę brał 1 tabletkę dziennie przed treningiem i myślę ze bd ok. Btw co znajduje się pod lewym sutkiem? Dodam ze mam szereka klatkę piersiową.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
od kawy i ekstraktu z cytryny martwicy kości ktoś dostał? Dobry żarcik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49516 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385499
raczej martwicy kosci nie miał po spalaczu , bierz tak jak jest na opakowaniu i bedzie wszystko ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69
Dzięki chłopaki. A to jest normalne ze co jakie 10 min czuje dajmy 2-3 sekundowy lekki bol w sercu? Nigdy nie brałem kofeiny, jedynie czasem energetyki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ból serca nie jest normalny, zmniejsz dawkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69
Na razie wziełem jedną tabletke. Moze to od tego że sie przestraszylem po przeczytaniu tych bzdur... Jak myślicie? 1 tabletka to ok 80 mg kofeiny. Po energetykach ma to samo dlatego odstawiłem po tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
to może skontaktuj się z lekarzem, skoro tak reagujesz na kofeinę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69
Wiesz nigdy kofeiny nie brałem więc może organizm sie musi do tego przyzwyczaić. Ogolnie z sercem nie mam problemow i jest wzorowe. Gwałtownie na kofeine tez nie reaguje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49516 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385499
zacznij od mniejszych dawek w takim razie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69
Po 5h wszystko juz jest ok. Najlepsze jest to ze w czasie kiedy cwiczylem nic nie czułem dopiero po treningu serce lekko bolalo co 5-10 min na 1-3 sek. Bol był słaby ale ja w sytuacjach jeżeli chodzi o zdrowie to panikuje. Dawki zmniejszyć nie moge, 1 rano i 1 przed treningiem. Dziś pierwszy raz wzielem przed treningiem wiec musiał bym chyba z 1 tabletki zrezygnować by organizm sie do niej przyzwyczaił. Jutro tylko spróbuje wsiąść rano i przed bieganiem i zdam wam relacje. Jak cos bd nie tak to chyba odloze ten specyfik i spróbuje w małych dawkach przyzwyczaić się do kofeiny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 83 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 545
Mi sie wydaje że troche za młody na spalacze jesteś, wagi nie masz przesadzonej, trenujesz i biegasz regularnie, więc zarzuć lepiej dobrą dietę, ogranicz węgle ma noc i bedzie ok- tym bardziej że cie serce boli- ja bym odpuścił
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na redukcje - sprawdzenie

Następny temat

Ból w lewej ręce.

WHEY premium