SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz tłuszczu czy warto ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 993
witam. jestem na redukcji ok 3 miesiące.. Chodzę na siłkę 3x w tyg, do tego 3x treningi ( piłka nożna) . i zastanawiam się czy warto kupić jakiś spalacz bo efekty idą coraz ciężej :)

1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
bf ok 20 %
typ wydaje mi się że endo

2) wiek
24

3) waga/wzrost
71 / 170
4) staż treningowy
od stycznia siłka, gram kilka lat
5) cel cyklu
redukcja masy ciała, redukcja bf

6) stosowane już wcześniej suplementy
Biało WPC 100 , Witaminy special Two

7) stosowane wcześniej spalacze
brak

8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od

9) ilość dni wolnych od kreatyny
nie biorę

10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
Kcal po redukcji ok 2000.
z tego 35 % białko
45 %węgle
20 % tłuszcze
wiadome to tak ogólnie , występują czasami odstępstwa od tego

11)przewidziane finanse na cykl
ciężko powiedzieć
12) uwagi i sugestie
zaczęłem z wagą ok 80 kg, z obwodem w pasie ok 94 cm ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401975
z takim poziomem bf imo nie warto,
przyłóz sie bardziej do odzywiania i treningów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Jw nie ma sensu spalacza na razie, na poziomie 15% można juz mysleś żeby coś wrzucić, obecnie to strata kasy.

Wrzuć diete do oceny w dziale ODCHUDZANIE a trening w dziale TRENING DLA POCZĄTKUJĄCYCH i tam trzeba szukać powodu czemu nie leci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 993
Dzięki chłopaki :) Powiem Wam że waga leci ( mam 300 kcal odjęte) ale chciałem zapytać czy warto czy poprostu dalej robić swoje ;) Dieta jest różna .. Trzymam się makro i nie mam wyliczonego że jednego dnia jem to to i to :) Jem tak aby makro sie zgadzało, oczywiście zdrowa żywność :) Czyli trzeba dalej czekać :) a powiedzcie jeszcze gdzie dobrze wyliczyć BF bo na kalkulatorach to nie wiem czy jest w miarę dokładnie . A i jeszcze jakbyście mi powiedzieli jaka mniej więcej przy moim wzroście jest odpowiednia waga byłoby super :) Piona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401975
ja tam osobiscie nie wierze w roznego rodzaju pomiary i ich nie robie, nalepiej patrezc w lustro
co do pytania o wage to nia ma na to odpowiedzi, to juz od Ciebie zalezy jak bedziesz sie czół z dana waga i jak bedziesz przy tym wygladał,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Nie ma takiej wagi, j/w zależy od osoby. 170 cm i np 90 kg wagi przy niskim jednocyfrowym BF wygląda kozacko, 170cm 90kg i 110 w pasie wyglada fatalnie

Zmieniony przez - MajkelTSW w dniu 2014-03-09 13:06:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 993
a jeszcze jedno :) waga nie jest już w cale taka zła, wiadome jeszcze parę kg chcę zrzucić, ale tłuszczyku jeszcze sporo jest ( widać po BF ) .. czy dalej robić swoje i powinno systematycznie z wagą lecieć bf ? czy może są jakieś ćwiczenia czy coś które bardzie zredukują bf niż wagę ? :) piona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2437 Napisanych postów 24162 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 401975
nie ma takich cwiczen, musisz zgac odpowiednio odzywianie z silka/cardio

Zmieniony przez - wincol w dniu 2014-03-09 22:12:44
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na SAW + cm3

Następny temat

universal Storm - dwa rodzaje?

Wiecej