SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz na cyklu masowym.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
Zaczynam za tydzień od nowa powrót na ścisłą dietę, będzie to cykl masowy z dość dużą nadwyżką kcal (jestem ekto),
mam pytanie, czy możnaby wrzucic do takiego cyklu jakiś spalacz?
trochę jako zabezpieczenie przed nadmiernym odkładaniem się brzucha, a trochę jako dodatkowe pobudzenie i lepsze wykorzystanie energii?

czy to raczej bez sensu? ;]
proszę o opinie

pozdrawiam !!

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6143
Ja obecnie wrzucam przed treningiem porcje shotguna i tylko 1 tabs. thermo stim.
Na treningu jest moc ale leje się ze mnie okrutnie, troche to przeszkadza że juz po samej rozgrzewce mam mokre plecy.

Albo robi się coś porządnie, albo nie warto sobie zawracać tym głowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mozesz, ale to kwestia indywidualna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
ok, w takim razie spróbuję ;)
dzięki za odpowiedź

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Troche bez sensu,bo to tak jakbys podczas redukcji powiedzial-a tam zjem sobie batonika ale za to pobiegam wiecej zeby go spalic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 116 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4499
Ogor nie masz troszke racji mozna robic mase i uzywac spalaczy
Efekty takiego cyklu masowego beda troszke mniejsze ale jak ktos boi sie zeby w pasie zabardzo nieposzlo to mozna zazucic spalacz

-----POLAND-----

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
tylko weź pod uwagę, że większość dobrych spalaczy hamuje apetyt, a na cyklu masowym może to być znaczny problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Termogenik jest tu dobrym rozwiązaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Radziłbym odstawić ten spalacz i bardziej przyłożyć się do diety. Przy dobrej diecie masowej i kontroli ilości jedzenia nie powinno być aż tak źle z odkładaniem.
Zapewne późnej będziesz rzeźbił jak mniemam, więc spalacz przyda Ci się na rzeźbiarstwo, a i wtedy odczujesz jego lepszy efekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 419 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11345
chlopak jest ektomorfikiem jak napisal wiec za duzo mu w ten pas nie pojdzie wiec na jego miejscu bym nie bawil sie w takie rzeczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
ja osobiście często podjadam "spalacze" na masie

właśnie dla korzyści które wymieniłeś w temacie

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
oo eNd, dobrze to słyszeć, a jakie przeważnie spalacze bierzesz?
nie chciałbym, żeby chamowały apetyt
ja i tak mam problemy żeby wszystko przejeść, więc pewnie jakiś black hole też wpadnie do suplementacji

pozdrawiam i dzięki wszystkim za odpowiedzi !

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do oceny

Następny temat

szybkie pytanie - stack tylko 3x w tygodniu ?

WHEY premium