SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz i Thc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1117

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 81
Moje pytanko brzmi. Czy moge zazywac spalacz i plaic marihuane?
Wiem to forum nie jest dla narkomanow jak to niektorzy pisza.
Badzmy szczerzy kto w tych czasach nie pali bucha...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
nie ma przeciwwskazan, jednak staraj sie nie stosowac razem. tzn lyknac spalacza i popalac ziolo.
druga sprawa spradz poziom prolaktyny, bo niektore osoby popalajace maja problem z tym hormonem przez co rowniez redukcja moze byc mniej udana

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Kortyzol też wzrasta to raczej nie będzie sprzyjało utracie tkanki tłuszczowej

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Future3
Badzmy szczerzy kto w tych czasach nie pali bucha...


Może Cię zaskoczę, ale ja.
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
ja osobiscie odradzam, kiedys sprobowalem i malo co zawalu nie dostalem, lewa reka mi zdretwiala ogolnie prawie zjechalem to byl moj ostatni raz z takim mixem - spalacze przyspieszaja serducho weed ( indica) spowalnia i robi sie meksyk, a jeszcze gorzej jak masz mocne(sativa) odmiany po 15+ thc wtedy serce przyspiesza a juz po spalaczach szybciej chodzi, do tego dochodza neuroprzekazniki i caly ukrad nerwowy dostaje p******ca
mialem ta akcje z 10 lat temu a do dzis to pamietam :) mialem prosic chlopakow zeby dzwonili na pogotowie
albo spalacz albo nakro
(swoja droga napisze ci ze palac weed nie zrobisz zadnej redukcji)


Zmieniony przez - duckland w dniu 2016-01-11 21:34:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4471
Chłopaki, a jak to ma się z tymi hormonami. Skoro przestałem palić to unormuja się same?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 575 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70025
georgu
Future3
Badzmy szczerzy kto w tych czasach nie pali bucha...


Może Cię zaskoczę, ale ja.


Ja chyba też jestem jakiś dziwny

Wczoraj byłem bystry i chciałem zmienić świat. Dziś jestem mądry, więc zmieniam siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
Olii
Chłopaki, a jak to ma się z tymi hormonami. Skoro przestałem palić to unormuja się same?


nie koniecznie. bys musial przestac palic, zrobic badania i powtorzyc po pewnym okresie powiedzmy 4 tyg

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 182 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4471
A jak pójdę do rodzinnego i powiem co i jak to mi da skierowanie czy lepiej prywatnie iść? Tylko prolaktyna i kortyzol? Ile to może wyjść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160414 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234309
idz prywatnie.
kwestia labo co do cen, wiec nie umiem Ci dokladnie napisac.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402342
sprawdz sobie cenniki w necie w zaleznosci jakie laby masz u siebie
np. w Vitalabo prolaktyna to koszt 19zl.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile gram ma 1 płaska łyżeczka? (ta którą używamy do herbaty) :)

Następny temat

pomp

WHEY premium