SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz dla 16-latka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7777
Witam w lutym będę miał urodziny i na wtedy zaplanowałem sobie cykl redukcyjny. Mam pytanie jaki spalacz będzie dla mnie idpowiedni? Zastanawiałem się nad Termo Speed Extreme Olimpu, ale jeszcze się niezdecydowałem.
Z góry dziękuje i pozdrawiam Randax

You can swallow a pint of blood before you get sick.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 424
maciekslu1 bardzo dobrze powiedziałeś grube ciuchy na siłowni przy redukcji to podstawa tak jak i dieta :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6506
Dietę trzymasz?

" Urodzony by umrzeć, żyje by walczyć! "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
W profilu masz, że diety brak.
W takim razie po co Ci spalacz ?

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 391 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1382
Póki zaczniesz jeść spalacze przyłóz sie do treningu aerobowego i biegaj troche i ćwicz pod kontem spalania, Dieta takze jest ważna poczytaj o niej. Pozdro!

Siła umysłu nad siła bicepsów...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7777
dietę mam ale nie mam wpisanej w profilu + mam 3 wf tygodniowo i 4 godziny karate

You can swallow a pint of blood before you get sick.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak masz dietę to rozpisz jej rozkład na b/t/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7777
1.posiłek nr 1 : jajecznica z 2- 4 jajek 2-3 kromki razowego pieczywa + pomidor + szklanka zielonej herbaty
2.posiłek nr 2 : przekąska w postaci jogurtu naturalnego bądź kefiru z owocem np. banan + 50 g orzechów laskowych lub innych, bakalie, lub odrobina dżemu , ewentualnie shake proteinowy

3. posiłek nr 3 .150- 250 g gotowanej na parze piersi z kurczaka z 50-150 g makaronu z wody + brokuł+ herbata owocowa

4. Posiłek nr 4 . shake proteinowy

5. posiłek nr 5 .150-250 gserka wiejskiego typu grani( lub sera twarogowego, 2-3 kanapki razowego pieczywa, szklanka soku warzywnego.

You can swallow a pint of blood before you get sick.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
układałeś to an podstawie zapotrzebowania?wiesz ile masz B/T/W, czy robiłeś "na oko"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 424
Jeśli dieta jest dobra i trening czyli w redukcji areoby to ie potrzebne ci sa żadne spalacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 424
A widze ze dieta nie jest najlepsza. Najpierw wylicz dzienne zapotrzebowanie B/T/W z tej strony www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html  później ułóż dietę i napisz ja tu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 4796 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35077
Zapewne to jest pierwszy kontakt z takimi rzeczami . Ja bym na poczatek wolal na sucho pospalac. CZyli ubrac sie w grube ciuchy i heja :)

Niespełnione rządu obietnice = temat zastępczy kibice

Pozdro Gainer Team Bez Maka

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odrzywki mi polecicie na pocżatek???

Następny temat

hp+shock czy 2xhp?

WHEY premium