SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz ? Prosze o pomoc.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 972

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5197
Cześć,

wiem ten temat był juz wiele razy, ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie...
Jaki spalacz moge zastosowac na pierwszy raz? jaki bedzie najodpowiedniejszy myślalem nad fat burnerem z Treca ale nie wiem czy jest warto go kupywac czy beda to poprostu wydane pieniadze w bloto..? Budżet jakim dysponuje to okolo 70 zl. Bf bede mial okolo 23 %
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ankieta działu. Jeśli dane z profilu są aktualne to przy 172cm wzrostu i 71kg wagi nie możesz mieć raczej 23% tłuszczu. Dieta dopracowana? Jeśli nie, to kasa na pewno pójdzie w błoto. Jeśli jednak dieta i trening jest ok, to nie widzę nic przeciwko, żebyś na pierwszy spalacz wrzucił Dymatize Dymaburn.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5197
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 17

Waga : 78

Wzrost : 173

Obwód klatki : 107

Obwód ramienia : 38

Obwód talii : 84

Obwód uda : dol 55

Obwód łydki : 39

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 23%

Aktywność w ciągu dnia : szkoła, silownia

Uprawiany sport lub inne formy aktywności : siłownia

Odżywianie : dieta jest

Cel : szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe : brak

Stan zdrowia : b.dobry

Dieta jest oczywiscie trening tez jest ok,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Najlepiej wrzuć też dietę, to się sprawdzi wszystko, żeby była pewność. Ile na diecie już jesteś czasu? Nie napisałeś czy stosowałeś wcześniej jakieś suplementy. Dymaburn będzie ok.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5197
Diete wrzucę jutro znaczy sie diete trzymam okolo rok ale to byla dieta na mase od przyszlego tygodnia bede stosowal diete na redukcje. Stosowałem wcześniej suplementy (kreatyny, bcaa, WPC, Bostery ) ale nigdy nie spalacz tłuszczu to będzie mój pierwszy. Też mi sie tak wydaje ze bedzie wystarczający. A Ty go stosowałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Tak, to był mój pierwszy w ostatnim cyklu redukcyjnym i byłem bardzo zadowolony. W miarę pobudzał, ładnie wyciął. Jedyny skutek uboczny, to chwilę po zażyciu miałem zgagę przez parę minut. Mógłbyś wziąć się za Scorch'a lub Animal Cuts'a, ale one są znacznie droższe.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5197
myślałem nad Animal Cuts tylko to już koszt ponad 100 zl na poczatek wezmę sobie troche słabszy spalacz :) a za ta cene opłaca sie ? w miare dobry jest? czy lepiej jednak pooszczedzac i kupic cos lepszego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Bez wahania kupuj Dymaburn'a .

Zacznij dawkowanie od 2x1 kaps. Po paru dniach wrzuć 2x2.

Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2009-05-22 20:04:28

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 178 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5197
Ok wielkie dzięki za pomoc :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta

Następny temat

W końcu dieta grubasa do oceny!

WHEY premium