SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz Revex-16 + białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1238
Witam. tak jak w temacie aktualnie zażywam Revex-16 i zastanawiam się czy mogę dorzucić jakieś białko, jak tak to jakie mi polecacie oczywiście dieta jest aktualnie daję 2g/kg białka kosztem węgli, jeszcze chcę dociąć węgle siłka 4x w tyg + 5x praca fizyczna 8-12h dziennie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 5813 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 60511
możesz dorzucić białko jak potrzebujesz (masz braki w diecie) .. polecam jakieś WPC - najlepiej zrób listę to coś wybierzemy z tego co byś brał pod uwagę

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 21856 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 334468
a te 2 gramy liczysz ze wszystkich produktów czy tylko miesa, jaj itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1238
wincol
a te 2 gramy liczysz ze wszystkich produktów czy tylko miesa, jaj itp?

ze wszystkich aktualnie to wygląda tak:

a białko to myślę nad Trec Whey 100 (2275g)
i jakieś z Fitness Authority dokładnie które nie wiem kumpel mi poleca mówi że jak będę chciał to mam dać znać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 21856 Wiek 7 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 334468
zdecydowanie Trec z tych dwóch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wincol
zdecydowanie Trec z tych dwóch

a ty ogólnie ze wszystkich jakie byś polecił?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Trec jak najbardziej godny polecenia wiec bierz spokojnie, jedno z "pewniejszych" obecnie białek,

i te serki nic nie warte zamien na twaróg jak juz albo jeszcze lepiej na mieso/rybe czy jajka

reszte jadlospisu daj do oceny w dziale odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wincol
Trec jak najbardziej godny polecenia wiec bierz spokojnie, jedno z "pewniejszych" obecnie białek,

i te serki nic nie warte zamien na twaróg jak juz albo jeszcze lepiej na mieso/rybe czy jajka

reszte jadlospisu daj do oceny w dziale odżywianie

to spoko jutro jade po treca dzisiaj akurat serka nie miałem to dałem kurczaka ze 100g ale czy to takie dobre na 1-2h przed snem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
spokojnie mozesz zjesc na ostatni posiłek jako zrodlo bialka mieso/rybe/jajka , nie musi to byc wcale twaróg jak to jeszcze czesto mozna uslyszec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wincol
spokojnie mozesz zjesc na ostatni posiłek jako zrodlo bialka mieso/rybe/jajka , nie musi to byc wcale twaróg jak to jeszcze czesto mozna uslyszec

to może coś takiego

a serki śmietankowe zamiast np naturalnego na śniadanie?

Zmieniony przez - Shadekor w dniu 2013-09-09 22:45:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
nie wiem dokladnie jaki to ma sklad ale te gotowe rozrabiane ze smiatana czy nie wiedomo z czym jeszcze maja 2x mniej bialka niz masz w twarogu (ten mozesz sobie sam przygotowac dodajac troche mleka/smietany/jog.nat, warzyw jakie lubisz itp) imo lipa,

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-09-09 22:53:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aminokwasy, bcaa -chcialem sie podzielic swoja opinia:)

Następny temat

L- Carnityna extra + Carbo

Wheyvita