SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz + pobudzenie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Kup TSE. Jeśli to Twój pierwszy spalacz to niema sensu ładowania mieszanek typu scorha i meso. Brałem tyle spalaczy w swoim życiu a i tak regularnie wracam do TSE.
Żaden spalacz niema za zadanie spalenia za Ciebie KCL, potrzebna jest dieta i często trochę więcej energii na areobach.
Mi TSE wspomaga blokowanie apetytu, daje kopa i do tego go stosuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8555
Daje Ci kopa? to w takim razie żadna przedtreningówka nie potrzebna już? co user to inna opinia ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Daje mi wystarczająco dużo siły aby zrobić 1h areobów w przedziałach wysokiego tętna tlenowego, potem iść na górę zrobić 25min brzuszka i wrócić na 30min rowerka. (na czczo) Tyle ze bez niego dałbym pewnie radę też to zrobić. Wszystko mówię Ci zależy od diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8555
dieta dużo nie zmieni jeżeli pracuję na noc i nie przespie całej nocy... a później chcę trening zrobić potrzebny jakiś ,,doping"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 758 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7858
Jak dopracujesz odpowiednio odżywianie to będzie ono bardzo pomocne przy czymś takim. Ktoś tu nawet pisał artykuł o efektywności snu względem odżywiania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jak to nie da dieta.
pracujesz w nocy, spisz do poludnia, trenujesz wieczorem proste

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8555
no tak tylko że nie nadrobie np. nocka w pracy dzień po niej nie spie ( idę na siłke załatwiam swoje sprawy) znów nocka w pracy (znów to samo) i dopiero sen spię mniejwięcej co 3 noc ewentualnie w dzień czasem jak już mnie pogoni i znajdę czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
to musisz sie nauczyc spac w dzien.
2-3 dni i powinienes spac do poludnia jak dziecko.
wiem bo sam mam nocki czesto

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-11-21 16:18:30

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8555
Jeżeli mam czas to sypiam troszkę ale nie zawsze można są rzeczy ważne i ważniejsze dlatego potrzebny jakiś pobudzacz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
ale pobudzacz nic tu nie da, do tego zeby sie rozwijac potrzebne jest odpowiednie odzywianie, trening i regeneracja na odpowiednim poziomie, tak jak Ty robisz jest dalekie od tego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mogę brać kreatyne i białko w Treningu na weekend . POMOCY

Następny temat

BSN NO Xplode vs Shock Therapy co lepsze ?

WHEY premium