SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spalacz + kreta po CYKLU

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem aktualnie na cyklu z susty. Ogólnie mam dziwną genetyke bo na brzuchu dość łatwo łapie tłuszcz a ręce mam z reguły chude. Po cyklu planuje brać przez 40dni 4 capsy Thermo speed dziennie, do tego dorzuce jakąś krete, pewnie z olimpu. Będzie to dobre połączenie aby spalić troche fatu??
Już teraz na cyklu planuje wrzucić trening HIIT aby łapać bardziej "suche" mięcho, myślicie że to dobry pomysł podczas cyklu z susty?

W sumie niewiedziałem w jakim dziale to zamieścić bo jest troche o dopingu i suplach, jednak mam nadzieje że ktoś da rade odpowiedzieć na wszystko. THX
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
hiit - jest ok teraz


a po cyklu po odbloku

mozesz uzyc kreatyny np jablczan

spalacz rowniez ok, jednak TSE to dosc lajtowy spalacz

pamietaj ze podstawa przy redukcji jest odpowiednia dieta oraz aktywnosc fizyczna

nie zapomnij o suplementacji majacej na celu zapobieganie katabolizmowi miesni (bcaa,glutamina)

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MUTANT MASS

Następny temat

Białko kazeinowe

WHEY premium