SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spadek masy i siły po przerwie.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1146

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8523
Witam, miałem niedawno przeprowadzkę i musiałem zrobić około 3-tygodniową przerwę. Przez cały ten okres pracowałem przy przeprowadzce codziennie i odżywianie było BARDZO mizerne. Żadnej diety byle z głodu nie umrzeć. :D Waga spadła z 78 na 73 i siła też. Przed przerwą robiłem przysiady 80-85kg w ostatniej serii teraz ledwo 70kg. Wyciskania płaska kiedyś 6-7 powtórzeń 60kg teraz ledwo te 6 50kg. Zacząć normalną dietę i treningi to jakoś to odbuduje czy raczej wszystko od nowa trzeba budować?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 295
hmmm cos mi tu nie pasu przeciez spadek jest zaduzy wyglada jak bys rok nie cwiczyl powiec jakie oddzywki brales albo cokolwiek bo moze takie dopalacze moga trzymac na okres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 295
a rozgrzales sie? wogule? pocwicz 2 tygodnie to moze ci wszystko wroci po 2 tygodniach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 418 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8523
Z suplementów ani odżywek nic nie brałem, tylko jechałem na diecie z nadwyżką kcal. W sumie to zgubiłem sporo tłuszczu bo przeprowadzka była akurat w największe upały a zdażało się że robiłem dziennie kilkadziesiąt km rowerem + przenoszenie szaf itp. A odżywianie to mogło być nawet z 1000kcal dziennie lub mniej. Chodzi mi teraz czy da się to w miarę szybko odbudować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 295
wroc do diety i cwiczen jakie robiles moim zdaniem wyniki silowe ci zwroca za 2 tygodnie jesli chodzi o mase musisz od nowa budowac mogles pomyslec o tym zeby sie tak nie wykorzystywac i miec diete to pamietaj jak skaczysz cwiczyc dojdziesz do celu to utrzymuj sylwetke rozgrzewajac miesnie 1 w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nasz organizm jest mądrzejszy niż myślisz, istnieje takie zjawisko jak 'pamięć mięśniowa'
Trzy tygodnie to nie jest bardzo,bardzo długi okres przerwy. Zacznij z powrotem wprowadzać swój układ mięśniowy w tryb treningów siłowych oraz zadbaj o odpowiednią ilość kcal w swojej diecie. Kilka tygodni i wrócisz do formy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Legolass97
Witam, miałem niedawno przeprowadzkę i musiałem zrobić około 3-tygodniową przerwę. Przez cały ten okres pracowałem przy przeprowadzce codziennie i odżywianie było BARDZO mizerne. Żadnej diety byle z głodu nie umrzeć. :D Waga spadła z 78 na 73 i siła też. Przed przerwą robiłem przysiady 80-85kg w ostatniej serii teraz ledwo 70kg. Wyciskania płaska kiedyś 6-7 powtórzeń 60kg teraz ledwo te 6 50kg. Zacząć normalną dietę i treningi to jakoś to odbuduje czy raczej wszystko od nowa trzeba budować?


no to objaw jest calkiem normalny

właściwie powinieneś powolutku robić swoje i nie patrzeć zbytnio ile w tej chwili może unieść, ile wazysz itp...

zaniż jeszcze obciążenia nawet do 50-60% TYCH Z KTÓRYMI TRENOWAŁEŚ NORMALNIE i trenuj, zwiększaj je co trening[np. o 5%] a po jakimś czasie i przy dobrej diecie powinieneś już być nieco do przodu...


Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2014-06-08 19:43:49
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 5 regulaminu
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powiem Ci tak, mieśnie mają swoją pamięć, tak jakby to tłumaczyć, i łatwiej jest coś odrobić/odbudować niż na nowo robić, tzn łatwiej wrócić do formy niż zaczynać od 0 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Taki sport.
Nie da się uniknąć spodków podczas przerwy.
Nie stymulowany mięsień zanika.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokłanie, ale łatwiej go odbudować niż zbudować, gdyby dieta była prawidłowa, zero alko imprez to za dużych spadków by nie było.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Push Pull Legs Ocena, pomoc pLX :D

Następny temat

3 - dniowy FBW - do oceny

WHEY premium