SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spójrzcie na fotkę,plan,plisss...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1071




Mam 152 cm wzrostu,61 kg.Tak wygląda moja zmora-brzuch,2 miesiące po cesarskim cięciu.
Mam dietę indywidualną wykupioną u dietetyka z tego forum,więc do diety nic się przyczepić nie można.Zapotrzebowanie moje to 1900 kl,na diecie mam 1400.
Powiedzcie mi jak mogę się w miarę szybko pozbyć tego brzucha?
Od kilku dni wykonuję a6w(słyszałam,że nie wiele mi da )
Biegam około 4-5 razy w tygodniu po 40-50 minut.
Skaczę na skakance po bieganiu,albo rano.Długo nie jestem w stanie skakać na niej.

Mam takie pytanie-czy po bieganiu jeśli odpocznę 10 minut a potem zabiorę się za skakanie to czy będzie dobry efekt?Czy muszę od razu złapać za skakankę i nie odpoczywać?


Zmieniony przez - niunius100 w dniu 2010-06-10 11:17:10
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Mówiłaś dietetykowi, że będziesz cwiczyc zanim Ci ułozył dietę ?
Z ciekawosci: jaki jest koszt ułożenia takiej diety ?

Jestem fanem robienia programu na brzuch nawet przy odchudzaniu, bo efekty przydadzą się na później ( jeszcze sie nie doczekałem ), ale w tym wypadku od razu bym z tego zrezygnował, szkoda czasu i energii wydawać na to na tym etapie.

Ja bym dał basen jeżeli Ci nie przeszkadza, aktywne jest całe ciało, tak samo jak przy bieganiu - max 2 baseny w tygodniu moga byc spokojnie.

Co do skakanki to ile na niej skaczesz ? Jak przerwa jest 10 minut to (wg mnie - moze mnie ktos poprawi...) opada tylko tętno, bo poziom glikogenu i tak jest spalony po bieganiu, więc do dalszego spalania tłuszczu będziesz musiała osiągnąć tylko znowu tętno aerobowe, co jest bardzo łatwe.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2010-06-10 11:30:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wklej tutaj tą dietę też jeśli możesz


Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2010-06-10 11:34:46

Zmieniony przez - rossi_ w dniu 2010-06-10 11:35:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1071
Basen odpada-boję się wody,nie umiem pływać,złe wspomnienia z dzieciństwa.Bieganie tak.

Jeśli dam linka,to będzie dostęp do mojego konta.




Zmieniony przez - niunius100 w dniu 2010-06-10 11:42:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
Trening : Silownia (ciezary) , rower stacjonarny ,basen,spacery

unikaj biegania i skakanki ze wzgledu na twoja wage (ochrona stawow,mala wytrzymalosc)

Kalorie ustaw na -300 w stosunku do treningow.

Diete sie poprawi tutaj , podziekuj dietetykowi . Tylko sie nie zdziw ,bo zalecane produkty moga Ci nie podchodzic,jak wszystko co zdrowe . Napewno cos sie znajdzie dla kazdego.

Poczytaj posty podwieszone w miedzyczasie o podstawach ukladania diety ,zeby nie bylo pytan typu co to jest BWT ,niskie-wysokie IG, ww proste ,zlozone,oraz bialko pelnowartosciowe.

No i na koniec daj sobie duzo czasu, najlepiej w ogole bez terminow . Im wolniej w twoim przypadku,tym mniej luznej skory po odchudzaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1071
b]Śniadanie
Mleko spożywcze 1.5 % tłuszczu 225 g (1 szkl.)
Płatki owsiane 40 g (4 płaskie łyżki)

II śniadanie

Jabłko 75 g (½ średniego)
Miód pszczeli 2 g (niecała łyżeczka)
Cytryna 15 g (1 plasterek)
Płatki owsiane 10 g (1 płaska łyżka)
Jogurt naturalny 2% tłuszczu 45 g (3 łyżk

Obiad
Jaja kurze całe 70 g (1,2 szt.)
Mleko spożywcze 1.5 % tłuszczu 90 g (7 łyżek)
Mąka pszenna. typ 500 55 g (0,6 szkl.)
Olej słonecznikowy 7 g (niecała łyżka)
Przyprawy:
Sól biała 1 g (1,2 szczypty)


Kolacja
Filety z mintaja - np. FROSTA 225 g
Cytryna 20 g (1½ plasterka)
Cebula 20 g (1½ plasterka)
Olej słonecznikowy 7 g (1½ łyżeczki)
Przyprawy:
Tymianek
Pieprz biały, mielony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1071
co do diety ułożonej przez dietetyka-lubię produkty na niej,więc nie mam z tym problemu.Jestem zdesperowana.Próbowałam swojej diety ułożonej z linków podwieszonych,ale efekty były marne,więc się podłamałam.

Detoxik-tak mówiłam,a raczej pisałam,że będę biegać 4-5 dni w tygodniu.A co to zmienia?

Zmieniony przez - niunius100 w dniu 2010-06-10 11:53:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Jesli tak bardzo lubisz biegac i nie będziesz czuła monotonii...pomysl czy nie ciekawiej będzie biegac, jezdzic na rowerze, wejsc na orbitrek, isc na basen (ale odpada z tego co piszesz).

Bieganie obciąża kolana, stawy - nie masz jakiejs duzej wagi, ale z drugiej strony jestes dosc niska Sama wyczuj, czy codzienny bieg po 40 - 50 min nie bedzie dla Ciebie przesadą. Zwykly rower (w terenie lub silowni) rozładowałby te ewentualne przeciażenia.

Silownia ?

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2010-06-10 11:59:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 328 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5924
miedzy ktorymi posiłkami trenujesz?. bo wydaje mi sie ze to co tutaj wkleiłaś jest słabe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
nie odzwazyl bym sie na tej diecie przeprowadzic redukcji....

detoxik uwazasz ze Pani powinna biegac a po robic skakanke i ze utrzyma na niej tetno aerobowe?


brak warzyw,bialka znikome ilosci, ale na nabial i slonecznik miejsce zawsze sie znajdzie

do poczytania o kwasach tluszczowych,bialku,rownowadze kwasowo zasadowej i zwolnionym metabolizmie


Przypominam jest Pani na FORUM sportowym a nie na ''jak szybko zrzucic 5kg'' i takiego podejscia do tematu nalezy spodziewac sie ze strony innych uzytkownikow

Zmieniony przez - TheBigBoss w dniu 2010-06-10 12:06:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1071
To jest jeden jadłospis,w inne dni wygląda różnie,ale moja dieta to nabiał,mięso i ryby przede wszystkim.

TheBigBoss-uważasz,że dieta jest zła?Przecież to ułożył ktoś kto wiele się uczył o tym
Proszę Cię nie załamuj mnie,że dieta jest zła.

Poncjusz90-biegam między obiadem a kolacją.

Kiedyś biegając schudłam dużo,nic mi nie było,miałam podobną wagę,co teraz,nawet większą.Nie czuję się bardzo otyła,fakt mam nadwagę lekką,ale nie jestem otyła.,zdjęcia zrobione z bliska więc może dlatego wydaje Wam się,że bieganie nie dla mnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co przed aerobami

Następny temat

Dieta na masę od 58 kg do 70?

WHEY premium