SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Soul Fitness - ktoś trenuje? :)

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4134

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 337
Jakie macie opinie o tej siłowni?





Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2013-05-21 23:43:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1493
Ceny przyzwoite za karnety, fajne laski na obsłudze, jest spoko trener który się kręci i podpowiada co i jak. Mają dużo maszyn i wolnych ciężarów, nowy sprzęt ogólnie spoko wrażenia. Chodziłem 2 miechy i nie narzekałem. Jedynie co mnie wkurzało to masa hipsterów którzy nie mieli w ogóle pojęcia jak się ćwiczy a wystrojeni byli w najbardziej lansiarskie sprzęty, ale to kwestia indywidualna. Na pewno nie ma takiej relacji z ludźmi jak w siłowniach osiedlowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 160 Wiek 84 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3892
Też trenowałem tam 3 miesiące, przestałem kilka dni temu przez wakacje. Sprzętu masa, w miarę czysto, jest jeden spoko trener z którym możesz pogadać o diecie i technice, drugi tylko się rzuca na każdym kroku o nic. Fajne dziewczyny na obsłudze, bardzo miły właściciel, muzyka była spoko do momentu jak ktoś zgłosił skargę i zaczęli puszczać jakiś rmf. Co do postu poprzednika, rzeczywiście czasami wpadają hipsterzy, ale to nie wina siłowni, na każdej się zdarzają, różowa koszuleczka i w przerwach między seriami boksuje do lustra haha, najlepsze jeszcze jest masa mp-trójek i telefonów które trzeba oczywiście w przerwie między każdą serią posprawdzać i pozmieniać piosenki - bo bez tego seria nie wejdzie. Generalnie polecam, cena karnetu open mogłaby być tylko niższa dla studentów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 310 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5371
najlepsza siłownia w Krakowie jeśli chodzi o sprzęt i zaplecze merytoryczne. Na żadnej siłowni właściciele mnie jest były zawodnik i sędzia sportów sylwetkowych, na żadnej siłowni instruktorem nie jest zawodni, na żadnej siłowni nie trenuje tylu Mistrzów Świata i Polski. Przy odrobinie chęci ze strony ćwiczącego można naprawdę dużo się dowiedzieć o diecie treningu i suplach. no chyba że jesteś hipstarem i przychodzisz się zrelaksować na siłownię
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

uniwersyteckie mp w kulturystyce kraków 2013 - galeria

Następny temat

Emilka potrzebuje kolejnej operacji

Wiecej