SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sos Redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2826
Siemanko wszystkim mam takie pytanie aktualnie jestem na redukcji i przez rok wcinałem ryż i kuraka i warzywa na sucho i MAM JUŻ DOŚĆ ! suchego ryżu i mam pytanie lepiej jeść sos ze słoika typu: Sos Boloński Jamar/ czy Koncentrat pomidorowy 30% i przyprawić ? wiem że połowa osób bądź wszyscy powiedzą że lepiej samemu zrobić sos ale raz zrobiłem to kran z du** .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
kupujesz przecier 99/100% pomidorów, dodajesz czosnek, bazylię, oregano, pieprz, sól, słodką paprykę i masz super sos i nie ma po czym Ci tam "lecieć z dupy".

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2826
Super dzięki za odpowiedź jutro lece po przecier .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 38 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 371
Dokładnie jak koniu napisał ... ja kupuję paprykę pomidory pieczarki kroję to wszystko wrzucam do gara przyprawiam jak kto lubi przegotowuje. Na koniec wrzucam jeszcze kukurydze ale to zależy czy masuje czy redukuje do pojemników i do zamrażalki sosy zdrowe i dobre nie to co te sklepowe pomyje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA REDUKCYJAN LOW CARB-prosba o sprawdzenie

Następny temat

Dieta na redukcję do oceny 92 kg - 2600 kcal

WHEY premium