SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solarium -szybka odpowiedź

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2110

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7192
Witam.
Dzisiaj zamierzam wybrać się pierwszy raz w życiu do solarium. Przeczytałem podwieszony post i mniej więcej wiem co i jak, ale czy przed pójściem należy posmarować się jakimś kremem. Czytałem o kosmetykach po solarium, ale nie wiem jak to jest przed. Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
Nie przed nie smaruj sie niczym , przed panie w solarium proponuja roznegorodzaju kremu przyspieszajace opalanie.Ale to sobie mozna darowac
Natomiast po solarium po wieczornej kapieli koniecznie dobrze nawilz skore, polecam nivea soft.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7192
No i byłem. Wybrałem się na 6 minut. Nie jestem czerwony ani nie piecze mnie skóra, a więc myślę, że jest ok Pytałem się pani, która mnie obsługiwała co i jak to powiedziała mi, że jeżeli będę rozsądnie rozplanowywał czas to nie muszę się niczym smarować. Kupiłem sobie beta karoten i zobaczymy ja to będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Nawilżać zawsze warto, bo czas opalania nie ma wpływu na skóre, i tak się przesuszy...
Betakaroten zawsze mile widziany, tylko radze nie przesadzać, bo opalenizna może robić się żółtawa.

Jak jest profesjonalne solarium, gdzie obsługa poleca dobre kosmetyki i rozsadnu czas opalania, to mozna byc brazowym i bez betakarotenu.
Pozdrawiam i nastepnym razem polecam zwiekszyc czas opalania o 2 min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Mam pytanie :)
Czy podczas opalania w solarium, np przy 5 minutach przez całe 5 min świecą sie lampy czy po jakimś czasie one gasna i do czego słurzą te wszystkie guziki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Lampy gasną same po upływie 5 minut, bo czas ustawia się na sterowniku solarium, robi to personel. Przycisk start i stop jak nazwa wskazuje wiadomo do czego służą, z tym, że ty wciskasz tylko start, jak przygotujesz się i połozysz na łóżku. Przycisk stop w zasadzie nie używasz, łóżko samo się wyłączy jak mini czas.
Poza tym pewno będą jeszcze przyciski od opalaczy twarzy, nawiwu, zwiększenia klimy, lub jej wyłączenia i wiele innych.
Zapytaj na solarium, obowązkiem personelu jest Ci wszystko wytłumaczyć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prostowanie nog w siadzie a zerwane ACL

Następny temat

Bóle krzyża (ponad miesiąc)

Wiecej