SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Solarium - od poszewki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 199
Zamierzam wybrać się na solarium. Dotąd nigdy, dosłownie nigdy tam nie byłem, dlatego też nie jestem zorientowany w tym temacie. Oczywiście wiem, że solarium służy do opalania, ale chciałbym dowiedzieć się więcej.

Chciałbym być po prostu ładnie opalony. Nie na 'czarno', ale też nie na 'czerwono'. Żeby kolor był normalny, nie sztuczny. Czyli na brązowo. Najlepiej tak, by nie widać było, że opalenizna jest po solarium. Da się tak?

Jak często korzystać z soalrium? Tak, by było w porządku, żeby nie przedobrzyć? Nigdy tam nie byłem, więc może na początek jakaś mniejsza 'dawka'?

W jakiej częstotliwości Wy korzystacie z solarium? Ile razy w tygodniu, po ile minut?

Mam lekki trądzik, tzn. kiedyś miałem go sporo, teraz jest on zahamowany, w sumie, to mam bardzo mało krostek. Pozostały z kolei blizny po trądziku. Czy solarium nie zaszkodzi? A może opalać się wszędzie oprócz twarzy?

Czy gabinety, w których jest solarium, różnią się od siebie? Czy też wszędzie lampy są jednakowe?

A co po opalaniu? Zostawiać skórę ot tak, czy jakiś krem, balsam? Solarium podobno wysusza skórę, a ja o nią dbam.

Proszę o pomoc i wszelkie rady. Byłbym naprawdę bardzo wdzięczny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
wszystko juz bylo pisane wiele razy , wystarczy uzyc wyszukiwarki.

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 933 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3035
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gino bez/na koksie

Następny temat

Schodząca skóra na twarzy

WHEY premium