SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sok z trawy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1525

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3573
Witam. Będąc w gości usłyszałem od jednego Pana, że oglądał program, w ktorym mowiono o wlasciwosciach trawy i że sok z trawy sprzyja wzrostowi mięśni. Szukałem po necie co to może być, ale nie znalazłem nic szczególnego prócz trawy pszenicznej, która miała zastosowanie już kilka tysiecy lat temu jako eliksir odmadzajądzy/opóźniający starzenie. Spodziewałem się, że będzie ona miała właściwości anaboliczne bo tak sie tym zachwycał ten Pan.. Chyba, że nie o ten sok z trawy pszenicznej chodziło..

Czy ma ktoś jakieś informacje lub też oglądał ten program? Podobne rewolucyjny produkt w USA...

Zmieniony przez - kapitanp w dniu 2011-05-23 11:53:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 71
No było w dzien dobry tvn. To prawda i czytałem troche w necie ma duzo składników odzywczych hormonów itp. Szprzyja to na budowanie masy. Trawa jeczmina i przeniczna ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3573
Ciekawe czy są jakieś badania naukowe, które można znaleźć w internecie, potwierdzające zalety ze stosowania tego soku dla kulturystów. Mam na myśli odkażanie organizmów czy np. zamiast warzyw wypić kilka ml soku :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Ja wczoraj wziołem zerwałem trochę trawy wycisnołem sok i dzisiaj mam 2 cm wiecej w bicu :):):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
Hehehe i po co komu suple;D

Myślę, że to trochę przegięcie z tą trawą i jej niesamowitymi właściwościami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
temat do zamknięcia.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

MIĘSO MIELONE -> Co myślicie???

Następny temat

Dieta na Masę - Pytania

WHEY premium