SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sojavit 85

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1181
czy mozna stosowac do diety wysoko białkowej w celu zrzucenia tkanki tłuszczowej białko pochodzenia roslinnego np sojavit85 olimpu
napiszcie mi cos wiecej o tej diecie z tym białkiem
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1181
Dzisiaj byłem goscinnie w kaliszu na siłowni był tez tam Mariusz strzelinski i tak własnie o tym znim gadałem i on równierz mi powiedział ze białko sojowe moze byc
tylko zebym nieprzeginał z weglowodanami bo rano i po treningu musze organizmowi ich dostarczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
można, ale tylko jako dodatek - soja nie może być głównym źródłem białka w Twojej diecie...

...dokup do niej jakieś wpc albo mieszankę sp80 i mieszaj te białka razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Może też być OLIMP Provit 85 - to już jest mieszanka białka sojowego z białkiem jaja i hydrolizatem białek serwatkowych.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Soja jest dobra - tania alternatywna, ale jako uzpelnienie ilosci bialka nie polecam jej jako podstawy (tak jako uzupelnienie kolo 20-30% bialka moze pochodzic z soi)
inna sprawa jest gdy ktos jest veganem wtedy hmmmm
kompromis - poglady - przyrosty
wegetarianin ma lepiej bo moze bazowac i na serwatkach i na mleku dodajac jako uzpelnienie soje (wtedy nie widze zupelnie problemu - pomijam zdrowie)

oczywiscie mowimy o izolacie soi - np Sojavit (ew hydrolizacie) nie mowie tu o np 'kotletach' sojowych :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1181
no rok temu miałem provit i tez w tym samym celu stosowałem no i w tydz zjechałem 4kg
i niebyło puzniej po tym zadnego efektu jojo
pytam sie o to białko sojowe bo jest duzo tansze od reszty i szkoda by mi było wydac za duzo kasy
Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
w takiej sytuacji białko sojowe z powodzeniem możesz dodawać do diety, ale tylko jakio uzupełnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Sperti - jeżeli stosujesz białko tylko w celu redukcji tkanki tłuszczowej, to może to być z powodzeniem białko sojowe - np. właśnie Sojavit.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panie ambroziak...
jak zrzucic tluszczyk dzieki bialku? zastepujac wegle z diety bialkiem wlasnie? a co wtedy zrobic z tluszczami (na mase 1g/kg) do ilu zredukowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
to zależy w jakim stopniu zredukujesz węgle i ile białka w diecie będzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Generalnie - cała taktyka redukcji tkanki tłuszczowe w sportach siłowych opiera się na manipulacji proporcjami białka do węglowodanów.

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
poczytaj odzywianie i Alternatywna Droge, znajdiesz tam sporo odpowiedzi na pytania jak zgubnic - zdrowo - pare kg tluszczyku :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer z kreatyną?!?!

Następny temat

Odżywki a wzrost

WHEY premium