SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Soczewki Purevision całodobowe

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 348 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3227
Cześć. Zamówiłem sobie soczewki miesięczne całodobowe Pure vision i do tego płyn Optifree. Po świętach powinny przyjść. W soczewkach chodzę dopiero 4 miesiące. Soczewki, które nosiłem jako pierwsze były to Iwear XR Supreme zakupione w Vision Express, gdzie dobierali mi soczewki. Chciałbym się was zapytać o te soczewki Pure Vision. Czy są dobre, wygodne itp. Bo jeśli chodzi o cenę to są podejrzanie tanie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2585
ja nosze te soczewki juz ponad 5 lat i nie zamierzam zamienic ich na zadne inne.Zuzycie plynu jest przy nich znikome jesli faktycznie bedzesz je nosil 24h.Mysle ze warto aczkolwiek czy beda pasowac to sprawa indywidualna :)
jesli mozna wiedziec za ile je zamowiles i gdzie?
pozdrawiam

cześć! to my - Twoje możliwości.Może się poznamy ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 348 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3227
Zamówiłem je za 70 zł 6 szt, tyle że 2 opakowania osobno bo mam różną wadę przy obu oczach. Słyszałem, że te soczewki są twarde, i czasem jest efekt zamglenia na tych soczewkach. O wiele lepszą opinię mają soczewki Ciba Vision Air Optix. Nie wiem, czy nie lepiej było dołożyć te 10 zł i mieć trochę lepsze, tylko że Air Optixy mają srednicę 14.2 a ja mam przypisane 14 mm, więc nie wiem, czy to robiło by jaką różnicę.
Czy te Pure Vision mają zielonkawy kolor?

Zmieniony przez - Pesta w dniu 2011-04-25 20:27:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2585
co do innych nie mam pojeca bo nie eksperymentowalam. Pure vision nie maja zadnego odcienia, twarde sie robia faktycznie, ale jesli nosisz je ponad 30 dni lub czesto sie w nich kapiesz w basenie lub morzu/jeziorze(czasem nawet jak za dlugo sie opalasz)ale wtedy najlepiej je sciagnac aby wymoczyly sie w plynie. Jednak faktycznie sa rozne opinie bo to naprawde indywidualna sprawa, mi moga pasowac a Tobie juz nie.. nie sprobujesz to sie nie dowiesz :) a cena mysle ze taka akurat :)wlasnie dzis tez zamawialam:)

cześć! to my - Twoje możliwości.Może się poznamy ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 348 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3227
A pierwsze Twoje soczewki jakie były? I jeśli chodzi o wygodę to dobre są? Nie ma dyskomfortu żadnego, czy czuć, że soczewka jest na oku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2585
nie, pierwsze mialam takie ktore musialam sciagac na noc ale tej samej firmy, dopiero poziej po konsultacji okulistka sama mi je zaproponowala, glownie ze wzgl na to ze takim zdejmowaniem podraznialam sobie oko. Nosi sie dobrze,nie czuje nic na oku :) czasem wlasnie jest dyskomfort,ale wynikajacy z zaniedbania wlasnie przez kapiele w basenie i morzu, albo po zbyt dlugim opalaniu No i nie powiem czasem niemilosiernie kluje mnie cos w oko,ale jak sciagne soczewki to nadal kluje wiec nie wiem czy to od tego..ale zakrapiam i po paru gdzinach/dniach jest spoko. Przyczyna do tej pory nie jest mi znana moze wynik alergii, moze podraznienia, moze tusz do rzes nie taki.. jak po zalozeniu tych samych soczewek jest to samo to zmieniam na nowe i jest git.Po prostu przyzwyczailam sie ze takie akcje moga sie zdarzyc. Przydadza Ci siena poczatku krople nawilzajace do oczu.. no i moze lepej sciagaj je co jakis czas zeby oczy szoku nie doznaly :)

cześć! to my - Twoje możliwości.Może się poznamy ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 348 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3227
Ja mam zamiar ściągać codziennie lub co drugi dzień w zależności od sytuacji. Najlepiej nie ryzykować, w końcu dużo wysiłku się nie traci z powodu zdjęcia czy włożenia soczewki, prawda? Tylko one wydają się dobre, bo wiadomo, jak się zapomni zdjąć to nie ma obawy, że coś się złego stanie. No nic, muszę poczekać jak przyjdą, myślę że jutro będę miał, także zobaczę jak moje oczy tolerują te soczewki. A krople jakie polecasz? Nie wystarczy zdjąć co jakiś czas soczewki lub wkropić płynu do soczewek? I jeszcze jedno pytanie. Dobra jakość widzenia jest? ostrość itp? Nie ma żadnej mgły itp?

Zmieniony przez - Pesta w dniu 2011-04-25 23:44:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2585
aa jesli masz zamiar sciagac to byc moze wcale nie beda Ci krople potrzebne :)aczkolwiek ja na poczatku tez mowilam ze bede sciagac a teraz robie to niechetnie:)(jednak wygoda) krople hyal drop multi wydaja mi sie najlepsze z tych ktore mialam, mozna nimi zakraplac oczy nawet w soczewkach. ostrosc dobra, nie widze roznicy, no chyba ze juz tak bardzo sie przyzwyczailam..
ale spoko,byc moze jeszcze dzis to sprawdzisz :)

cześć! to my - Twoje możliwości.Może się poznamy ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 57 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3731
Pure Vison są coraz tańsze bo są robione w nieco starszej technologii niż u konkurentów. Z alternatywnych soczewek całodobowych polecam Ci AirOptix Aqua Night&Day firmy CibaVison (szwajcarskie). Są robione już w nowszej technologii i lepiej przepuszczają tlen. A tak pozatym to jednak lepiej sciągać na noc, chyba że masz "mocne" oczy.



Zmieniony przez - qubo w dniu 2011-05-02 13:50:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Perfumy - jak sprawdzic...

Następny temat

Ile miesa w miesie?

WHEY premium