SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Soczewki, a prysznic.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 255 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53936
Siema.

Tak sobie pomyślałem że to chyba jedyny odpowiedni dział na to pytanie.

Pytanie do osób które na codzień używają soczewek kontaktowych.

Kilka dni temu pozbyłem się okularów i bardzo mi z tym dobrze. Nie wiem jak Wy, ale ja nie wyobrażam sobie wyjścia z siłowni i ubrania się w czyste ciuchy bez wcześniejszego prysznica. Jak radzicie sobie z tym? Opcja nie mycia twarzy, głowy nie odpowiada mi z racji dużej potliwości na treningu. Może zabrzmi to śmiesznie, ale rozważałem już nawet opcje okularów do pływania pod prysznic. Producent zabrania kąpieli w soczewkach podobno mogą ulec uszkodzeniu. Jak to jest w praktyce? Samo zamknięcie powiek nie wystarczy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2039 Napisanych postów 49287 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 490095
Brałem prysznic normalnie w soczewkach 1-dniowych (aczkolwiek nie mam w nich zbyt duży doświadczeń - kilka razy tylko) w niczym one nie przeszkadzały.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 255 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 53936
Jednodniowe to żaden problem bo potem je wyrzucasz. Przy nurkowaniu również zaleca się jednodniowe. Ja używam 2 tygodniowych torycznych z racji astygmatyzmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2039 Napisanych postów 49287 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 490095
Podkreśliłem dlatego że mam małe w tym doświadczenia, a jakby może zwyczajnie je więc ściągnąć na czas prysznica ?

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból kolana po intensywnym wysiłku