SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sobota bokserska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2993
Witam, mam 24 lata. Trenuję boks pół roku, 3 miesiące chodziłem na treningi do klubu z trenerem, potem trenowałem sam. Chciałem spróbować walczyć, dowiedziałem się o sobotach bokserskich, jednak często są one organizowane bez żadnych informacji na internecie, te które znalazłem były odwołane lub znajdowały się bardzo daleko. Mieszkam w Krakowie. Jeżeli ktoś miałby jakąś informacje odnoście jakiejś takiej "gali" dla amatorów to bardzo prosiłbym o wiadomość.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 137 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6643
Mi też się wydaje że powinieneś być trochę elastyczny.Może nawet raz na miesiąc albo 2 razy w miesiącu trening indywidualny z trenerem.To by nie było aż tak drogo.W internecie są ogłoszenia typu - szukam sparringpartnera w okolicy do boksu.U mnie w klubie zajęcia wyglądają tak że zaczynają się o 20.30 ,w piątki zawsze są sparringi,przynajmniej jeden chętny zawsze się znajdzie.Mógłbyś raz w tygodniu dojeżdżać te 70 km do Krakowa,tam jest bardzo dużo najróżniejszych sekcji.Na pewno w jakiejś sekcji są treningi od 20.30 albo i 21.00.Poza tym coś wyczuwam że jesteś ciut takim marzycielem.Możliwe,że więcej walczysz w swojej wyobrażni niż w realu.A w realu jak się kilka razy mocno w miche dostanie to ma się już trochę mieszane uczucia do walki.Potem w głowie się kręci i nos napuchnięty .Mi się wydaje że powinieneś stoczyć ze 100 sparringów zadaniowych na sali żeby sprawdzać potem swoje umiejętności na jakichś turniejach.Ja dużo razy tak miałem że porywała mnie wyobrażnia i przeceniałem swoje umiejętności a potem na sparringu było już dużo gorzej ale ciekawie.Boks bez walk to nie boks.Powodzenia życzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Znajdź na FB gościa o nazwisku Klaudiusz Hejmej (mój trener boksu). Jego pytaj. Możesz się powołać na mnie - Roman z Goty.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Walka turniejowa to nie trening. Zastanów się dobrze, czy jesteś gotowy. Trener powinien o tym zdecydować.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
Czemu zrezygnowałeś z treningów w klubie? Po 3 miesiacach nie zdążyłeś się tak naprawdę zbyt wiele nauczyć....

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2993
Zrezygnowałem bo skończyłem studia w mieście, teraz mieszkam na wsi, 70 km od Krakowa, i ze względu na pracę (od 8 do 18) nie mam możliwości trenować z trenerem, ani w żadnym klubie, więc trenuje samemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pisząc o "sobocie bokserskiej" masz na myśli otwarte zawody? Jeśli tak to lepiej znajdź klub, gdzie w soboty potrenujesz. Dogadaj się, żeby za kasę trener został z Tobą godzinkę i podszkolił. Kontakt z trenerem pozwoli Ci na bardziej techniczne treningi w domu. Masz mały staż. Nawet jak trafisz na podobnego zawodnika to walka niewiele da, bo bez trenera nie dowiesz się jakie błędy popełniasz i jak radzić sobie z różnymi sytuacjami. Jak będziesz obrywał to nawet nie dowiesz się jak temu zaradzić. O walce z dużo bardziej doświadczonym zawodnikiem wolę nawet nie wspominać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
może narazie to zrób sobie sparingi w klubie z chłopakami
do turnieju musi być wyrobiona licencja + badania

poza tym martwi mnie ta pewność siebie, 3 miesiące stażu to jest nic. Dostaniesz po nosie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2993
@antek098! ja nie chodzę do klubu bo nie mam możliwości ze względu na pracę, nie chcę startować w turnieju z zawodowcami, nie chodzi mi o takie turnieje tylko taki dla amatorów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2993
a co do pewności siebie to nigdzie nie napisałem że mam się za nie wiadomo kogo, nie myślę że wygram, nie chce walczyć z zawodowcami bo wiem że przegram, chciałem spróbować tylko z amatorami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2993
@Ernesto_Mendoza tak chodziło mi o otwarte zawody dla amatorów. Niestety nie mam możliwości w sobotę trenować w klubie bo w większość też pracuje więc to odpada. Wiem że nikt mi nie powie co robię źle, ale chciałem dla siebie się po prostu sprawdzić. Nie mam też możliwości z kimś po-sparować ze względu na brak czasu i brak chętnych w mojej okolicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
LiczNaSiebie
Nie mam też możliwości z kimś po-sparować ze względu na brak czasu i brak chętnych w mojej okolicy.
Bez sparingów nie pchałbym się na sobótki. Tan trafisz na regularnie trenujących/sparójących. Oczywiście możesz trafić na kogoś kto miał kilka walk na sobótkach ale możesz trafić także na kogoś kto miał już kilka walk amatorskich.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Andzej Bryl, opinia

Następny temat

Maty do klatki - MMA - co wybrać?

WHEY premium