SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sniadanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 223
Witam chcialbym zmienic 1 posilek ,bardzo ciezko wchodzi . Chcialbym zamiennik tego posiłku zaby makro sie zgadzało. 888 kcal 51,4 B 132,3 W 17 T .obecnie jadan platki kukurydziane z mlekiem bialkiem i wiorkami i sie przejadlo pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1686 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38524
Jedzeniem w kółko tego samego można nabawić się niedoborów składników odżywczych, dieta musi być urozmaicona i różnorodna nie można bazować i jeść w kółko tego samego. Zaglądnij do działku "Kuchnia SFD"

https://www.sfd.pl/!_VADEMECUM_DZIAŁU_KUCHNIA_!-t639838.html oraz Vademecum działu jest tyle różnorodnych przepisów na których można bazować.
https://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html

Wystarczy trochę poczytać ruszyć głową i posiłki same się układają przecież mamy taka różnorodność
jajka/twaróg/serki wiejskie/mięsa no masa masa rzeczy co kto lubi.

Ja np wielbie się w jedzeniu serka wiejskiego z płatkami owsianymi and cynamonem and rodzynkami wiórkami koko przykład posiłki smacznego pełnowartościowego


Zmieniony przez - pekulski104 w dniu 2020-07-27 19:57:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 223
Wczesniej probowalem cos wymyślić, niestety nie udalo mi sie nic wymyslic co chwile makro mi sie nie zgadzalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1686 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38524
Pusia09
Wczesniej probowalem cos wymyślić, niestety nie udalo mi sie nic wymyslic co chwile makro mi sie nie zgadzalo


Na makroskładniki patrzy się całodobowo a nawet tygodniowo jeśli zjesz nie wiem przykładowo mniej danego makroskładnika w danym posiłku to równie dobrze możesz wyrównać to w późniejszym posiłku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 223
Ja wiem tylko pozostałe posilki ogolem mam ich 4 sa tez duzo do zjedzenia ,robie mase i ciezko wchlonac tyle pokarmu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1686 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38524
Pusia09
Ja wiem tylko pozostałe posilki ogolem mam ich 4 sa tez duzo do zjedzenia ,robie mase i ciezko wchlonac tyle pokarmu


Nie myślałem nad wprowadzeniem prostych szejków? wiem że w formie płynnej można w prosty sposób dostarczyć wiele kalorii, pierwsze co mi do głowy się nasuwa to szejk na bazie np.

białko, banan, mleko, masło orzechowe

pomysłów też jest sporo na różnorodność tego typu posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 223
Mógłbyś mi cos rozpisac jako sniadanie zeby sie to zgadzalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
pod takie makro cokolwiek możesz zrobić, omleta i proporcje dopasować do makro, szejka, kasze manne, nawet jakąś pizzę by z tego skręcił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1686 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38524
DJ_DoDo
pod takie makro cokolwiek możesz zrobić, omleta i proporcje dopasować do makro, szejka, kasze manne, nawet jakąś pizzę by z tego skręcił


Ja nie wiem co Ty lubisz autorze żebym Ci rozpisał Dosłownie wszystko można w to wepchać jak kolega wyżej


Zmieniony przez - pekulski104 w dniu 2020-07-28 11:02:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 223
Moglby byc szejk rano apetytu jeszcze nie mam az tak zeby jakies dania wciskac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33025 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
Njaprostsze i najszybsze śniadania które wejdą mega łatwo i dadzą dużooo kcl ( kwestia jaki rozkład makro )

Jajecznice na bekonie z dobrym żytnim pieczywem

Koktajle - tu upchasz nawet 2000 kcal :)

Omlety

Owsianki

Pieczywo żytnie ciężkie z maśłem , twarogiem z miodem i do tego kakao gorzkie lub słodkie ( super smakuje i mała odmiana )


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2020-07-31 05:58:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta ketogeniczna - budowa masy mięśniowej

Następny temat

Jajecznica z serkiem wiejskim na kolacje

WHEY premium