SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Smalec na brzuchu pomocy!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1808
czesc panowie mam taki problem chodzi o brzuch mam na nim smalec i sporo tego smalcu co zrobic zeby sie go pozbyc?? bo juz sie mecze kilka lat i niemoge ;/ zdrowo sie odrzywiam niemam tam diety ale 0 slodyczy niepale nie pije zajadam wszystko co zdrowe nic niezdowego i czemu nie mam idealnej sylwetki?? malo jadam 4 x dziennie niewielkie porcje warzyw pelno.i jestem aktywny 3 x w tyg silownia po 1,5 h od 4 lat cwicze, do tego pilka 2 x w tyg po 2 godzinki . a sadlo dalej jest mam miesnie brzucha i to wmiare porobione ale pod sadlem jak nasicgne sadlo to fajnie znac i dziwi mie jedno mam sadlo bna brzuchu ale biodra 0 tluszczu ledwo skure moge naciagnac co sie dzieje?? skoro mam sadlo na brzuchu to i powinno byc tam i na nogach ale niema tylko brzuch ?? co moze byc przyczyna co robic ?? jak wypalic brzuch ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 54
piszesz że jesz kanapeczki, jak mówi robert chlopaki w polsce nie rosna bo jakies kanapeczki jedzą. Musisz diete urozmaicic w ryz kasze owianke ryby piers z kurczaka jaja warzywa itp ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Może spróbuj u ślusarza/spawacza On Ci pomoże wypalić brzuch.

Piszesz, że się zdrowo odżywiasz tak? Wpisz przykładowy dzień do oceny. Jeżeli sadło nie leci, na bank się zdrowo nie odżywiasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Twoje zdrowo i full badyli może po prostu oznaczać za dużo wegli i pewnie za mało białka. Smalec zostanie a mięśnie nie urosną. Na ale tylko tak się domyslam bo nie napisałeś typowego rozkładu posiłków. Jeśli tak jest to może zapoznaj sie z dietę low carb.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1808
heh juz piszemy a miesnie rosna 41 lapka :D chodzi oto ze tylko brzuch reszta jest ok, no to podam przyklad co zjadlem np wczoraj wstalem kolo 10 zjadlem 2 kanapki z poledwica i chlebem razowym do tego polowa pomidora zapilem szklanka wody jodowanej puzniej za jekies 2 godzinki zjadlem 2 kiwi na obiat zjadlem polowe kurczaka + surowka z pora kapusty marchewki cebuli na kolacje zjadlem kostke sera poltlustego chleb razowy. i tak w miare zwracam uwage naco jem nie ejst to dieta ale nie wcinam guwnianego zarcia a z weglami to ja niesadze skad niby ?? problem tkwi w tym bebechu reszta jest ok porobiona ale brzuch .. bylem u dietetyka mialem wejsc na diete zgadna z grupa krwi co o tym sadzicie bedzie taka dobra tylko ze dietetyk powiedzial ze ta dieta to juz na zawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja bym się nie trzymał zgodnie z grup krwi, oczywiście możesz zobaczyć co dla twojej grupy jest dobre, al nie rezygnuj z produktów którą są wypisane że Ci nie są potrzebne. Sniadanie to nie sniadanie to najwaniejszy posiłęk dnia, powinno zawierać wszystko, białko węgle i tłuszcze, a u Ciebie marne kanapki z polędwicą, jak juz to powinna być jajecznica, owsianka, z owocami tez nie przesadzaj. trochę za malo jesz i być moze masz spowolniony metabolizm, a organizm magazynuje pożywienie w postaci tkanki tłuszczowej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1808
anubis84 z tym sniadaniem to akurat tka bylo ostatnio czesto jadam usli owzanke jajecznice uwielbiam i dos czesto jest a zz tym jedzeniem to nie wiem jak jest dzien ze zjem wiecej to odrazu sie zle czuje brzuch napompowany zalewa mnie odrazu ;/ co o sadzisz o tej dziecie Low carb , albo ABS , wybieram sie dzis zrobic badania na estrogen progesteron t3 moze tu cos nie tak jest. wiesz u mnie wrodzinie niekt niema brzucha zalanego czy cos 2 braci cwiczy od 2 lat 0 tluszczu no 0 a jedza co chca nie patrza na nic!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Pisałem Ci o LC bo mnie to uratowało z coraz większym po 30stce brzuchemwłaśnie wciągam pyszne low carb śniadanie z 3jaj, karkówki i pomidora

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1808
pisales pisales ale nie wiem co lepiej abs czy ta LC?? co sadzisz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
ABS - to trening na brzuch, LC (low carb) - to dieta

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1808
ABS jest tez taka dieta i wlasnie sie nad nia zastanawiam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 723
Jak kanapka to ciemny chleb + poledwica + zolty ser + pomidor i kiszaka w reke...
Sniadanie musi byc syte i to jeszcze tym zagryz jajecznice..

Pozdro
Maciej "Troll"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do spr.

Następny temat

Co należy spożyć po treningu

WHEY premium