SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Smaczny i pozywny Omlet :) [PLACEK]

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no niby tak , aczkolwiek bardzo duzo osob testuje tego rodzaju "twory" i jest ok , nie jest to poddawane niewiadomo jakiej temp , wiec mysle ze jednak wszystko jest ok, jak juz to mysle ze zewnetrzne warstwy omleta jeszcze na cos tam sa narazone , jesli chodzi o "srodek" watpie

ps
Gdy Ci do lozka na sniadanie takiego podam , nie bedziesz pytala jakie tam bylo bialko tylko szamala po ciezkiej nocy


Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-10-10 13:53:20

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
ale białko z kurzych jaj nie traci swoich wartości?? tak pytam bo lubię sobie jajeczniczkę zjeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
a bialko z cyca traci?
;)

jakby sie tak wszystko wszedzie mialo tracic to bysmy poumierali juz

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-10-10 17:52:07

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5093
Patrząc na tego omleta zrobiłem sie głodny ;D

NO PAIN
NO GAIN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
a ja dziś zrobiłam sobie podstawową wersję omleta na śniadanko: 2 jaja + 50g płatków pycha

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
o fuj
jak kupisz wkoncu to bialko nad ktorym sie tak zastanawiasz i dodasz to bedzie wtedy pycha

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 972
a moze byc zamiast odzywki białkowej ROLMLECZ ? bo jestem w posiadaniu tego typu specyfiku :)

Zmieniony przez - grh89 w dniu 2008-10-14 22:04:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2058 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33403
rolmlecz najlepiej nadaje sie do spłukania w kiblu

ja omleta robie troche inaczej:

2całe jaja + 6 białek
50-100g owsianych

teraz jestem na masie i najlepiej smakuje z nutellą

Zmieniony przez - Smokealot w dniu 2008-10-14 23:09:19

"These are the people who always know a guy who knew a guy, who took steroids and his head exploded."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Smokealot dokladnie
sprobuje tego Twojego przepisu z nutella

Ty u gory , jak zes swiezak i romlecza kupujesz , to nie wypisuj glupot , tylko zabierz sie za czytanie forum

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 133 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 972
odezwal sie ten co naoglądał symetri i wyjezdza ze świezakami kumpel miał kupił na allegro wiec mi oddal zebym opchnoł a ja sam chce sprobowac jak to smakuje :) dla twojej wiedzy czytam forum juz od okolo roku a zarejestrowany jestem od jakiegos czasu bo potrzebna byla rejestracja do kupna odzywek ;]

Zmieniony przez - grh89 w dniu 2008-10-15 13:56:57
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Risotto

Następny temat

Naleśnik serowo-orzechowy

WHEY premium