SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Smażyć czy gotować??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12129
witam
mam pytanko:czy lepiej gotowac czy smazyc mieso bo niewiem czy jak sie smazy to wiecej wartosci ubywa czy jak sie goptuje to wiecej zostaje..wiem wiem troche zamotalem ale mam nadzieje ze sie polapiecie
pozdrawiam

ROAD TO MP 2010 :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
gotowac na parze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
gotować , wiadomo jak jajecznice usmażyć bedzie okej ale postaraj się wtedy żeby smażyć jajówe na teflonie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gotuj zwłaszcza na redukcjach ja sobie gotuje piersi kuraka na 3 dni zawsze mniej zachodu, czasem sobie tylko usmażę na smalcu jak jestem na masie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
gotowane smaczniejsze a pozatym mozna tak i tak tylko by tłuszczy juz niedodawac

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Gotowane duzo smaczniejsze i zdrowsze.
Prosty przepis na kuraka. Gotujesz wode, dodajesz do niej vegety lub innych przypraw po czym wrzucasz kurke Ja wkroje jeszcze marchwi i cebuli troche dla smaku, posypie szczypta soli czosnkowej i juz tylko czekac az sie zrobi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12129
dzieki za odp...bede gotowal miesko:P

ROAD TO MP 2010 :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1735 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19825
dobra odświeżam temat bo muszę się dowiedzieć
ile czasu gotować tą pierś?

" Jeden miłości chce drugi ma puste serce ..
Jeden nic nie chce mieć,a drugi chce mieć więcej "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ja gotuje koło 20 min. Myślę że można z 15 min i też będzie dobra ale wole być pewien że jest ugotowana

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 575 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12129
jqa gotuje cos pod 40 nawet bo mam zawsze mrozona wiec dluzej :D:D
pzdr

ROAD TO MP 2010 :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Jak wrzucam mrożoną na wodę od razu czuję różnice w smaku jest jakaś taka gumowata, dlatego staram się zawsze odmrażać i wtedy na wrzątek.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

krotka piłka - rozciaganie

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium