SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Slodkie napoje podczas wysilku

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1294

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4589
Zastanawia mnie jedna sprawa. Pracuje fizycznie przez 8 godzin czy nie moglbym pic w trakcie pracy jakichs slodkich napojow gdzie jest kilogram cukru na litr? Tylko czy te kalorie odrazu beda wykorzystywane jako energia do pracy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Hehe, z tym kilogramem to nie przesadzajmy :)

Zobacz na sklepie: SFD Leucine Carbo , Isoton

Osobiście skłaniałbym się w tym wypadku przy Leucine carbo bo miałbyś sporą dawkę leucyny jeśli sypałbyś np 150g na 1.5l

Zmieniony przez - Trimax49 w dniu 2012-02-23 13:34:07

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4589
Wiem ze nie kilogram, nie chce zadnych isotonow chodzi mi konkretnie o takie slodkie napoje czy ten cukier z nich zostanie odrazu wykorzystany jako energia do pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Carbo to praktycznie sam cukier więc nie wiem w czym wybrzydzasz :)

Czy będzie wykorzystywany to zależy od tego jak intensywna będzie praca - ale raczej tak.

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 105
absolutnie teog nie rob-ja kiedys w pracy chlelem ogromne ilosci takich napojow npo z laktoza czyli weglem prostym i strasznie mi urosl samar,jak masz przerzucic lopata 5 ton wegla,porabac tira drzewa lub wejsc na jakis sczyt to mozesz przed tym albo w trakcie zjesc albo wypic wszystko ale jak to jesr umiarkowany lub ciezki lae krotki wysilek to ci to slodkei pojdzoe na brzuch,zobaczysz jak mnie nie posluchasz,lepiej przygotuj soebie jakies plynne zarcie albo naprawde zdrowe koktajle ale nie z samych owocow,poszukaj w kuchni sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4589
To ty pewnie popijales jakas maslanke albo mleko bo w napoju laktoza?
Bede pic wode cytrynowa 37,5g cukru w butelce i 150 kcal. Niby nic, ale i tak wode pic trzeba heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Pij normalna wode bezdodatkow cukru, chyba ze cwiczysz sumo.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga 65kg jak powiększyć wagę, szybka przemiana materii

Następny temat

Czas na poprawe Julianowskiego ciała :)

WHEY premium