SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skutki uboczne omy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 815
Witam moje delikatne pytanko.
CZy skutki uboczne moga objawiac sie nadmiernym poceniem...raz zimno raz goraco...zmeczeniem....zaspaniem....bul w dupie to normalne
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
a jak sam myslisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 815
naprawde nie wiem...objawy jak przy przeziebieniu ale to nie realne....najczesciej spotyka sie tradzik porost wlosow...ale zastanawia mnie to pocenie sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
poczytaj o grypie testosteronowej
test flu po angielsku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 72 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 815
podobno to nic groznego...no zobaczymy a jeszcze pytanko bic dalej czy przestac na jakis czas??? bo jeszcze mnie deka czeka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 209 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5619
jedziesz dalej nic ci nei bedzie bywalo gorzej

Jesli Ci pomogelm daj Soga ;]

http://s2.onlyfight.pl/info.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 92 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25077
jak ty to bijesz ze jeszcze deca na Ciebie czeka ?? rozpisz swoj cykl

Grzegorz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol

Następny temat

gino poczatki

WHEY premium