SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skutki biegania w kiepskich butach!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1342
Witam!
Nie jestem pewien czy w dobrym dziale tworzę temat dlatego proszę moderatorów o dużo wyrozumiałość.
Moim problemem jest odcisk. Jakieś 2,5 miesiąca temu zacząłem biegać. Teren jaki wybrałem były polne drogi. Nie miałem żadnych dobrych butów więc zrobił mi się jeden strasznie bolący odcisk na stopie. Na początku próbowałem pozbyć się tego za pomocą plastrów które polecił mi lekarz, podajże Compered. Niestety nosiłem je 6 dni i nic nie pomogło. Następną rzeczą jaką spróbowałem był płyn do brodawek (tego również dowiedziałem się od lekarza że można w ostateczności spróbować). Wypaliło mi jakąś dziurę w środku odciska (podobno to był jakiś korzeń) a że dalej zostały jego pozostałości do kontynuowałem wypalanie. Doszedłem to takie momentu że odciska nie widać a zamiast tego zrobiła mi się twarda skóra i gdy chodzę strasznie boli. Czy znacie jakieś sposoby na to żeby się szybko pozbyć?? Na wizytę u dermatologa jestem umówiony na 29 czerwca, jak narazie chodzenie utrudnia mi ból czy wie ktoś jak pozbyć się tego odcisku albo chodziarz go jakoś znieczulić?

Z góry dziękuję za pomoc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
1.jak ćwiczysz to bierz odpowiednie obuwie do tego, czy na siłowni czy jak idziesz biegać (jak kupujesz kieruj sie tym samym jak byc kupował buty sportowe dla małego dziecka)

jak masz martwa skóre to poprostu wes pumex i sie jej pozbadz, ja tam osobiscie nie biegam z takimi tematami do lekarzy!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1342
No tylko mi się zrobiło to straszne. Czy ja wiem czy to tylko skóra wiem że jest tak jakby 0,5cm warstwy grubej skóry która uciska mi i strasznie boli jak chodzę.
Jestem również wstanie wrzucić zdj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Poczekaj z wizytą u dermatologa.

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
powiem ci tak to nie jest FORUM medyczne wiec jakiejs komplexowej pomocy nie otrzymasz , sam mam odcisk ktory lata mnie bolał i tak nic z nim nie robił aż skóra zrobiła sie martwa i pumexem sobie sciagnełem to dziadostwo, jak u ciebie jest niewiem jeżeli uważasz ze jest zle idz TAM gdzie powinnes!!!

PS możesz jeszcze zagladnac do innych działów na forum ZDROWIE, URODA troche tego jest tam moze ogarna temat !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1726 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8884
albo skieruj sie do działu zdrowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1342
Właśnie zakończyłem bieg 30 min. Gdy wszedłem do domu na początku nie mogłem ściągnąć buta tak bolało (chodziarz jak biegałem to nic nie czułem). Boli jak diabli nie mogę tego teraz dotknąć nawet rady jakieś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 972 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26955
Powstrzymaj się od dalszego biegania zanim nie wyleczysz tego odcisku, resztę powie ci dermatolog.

Módl się tak jakby wszystko zależało od Boga, pracuj tak jakby wszystko zależało od ciebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1342
Do dupy z bólem gorsze jest to że właśnie będę musiał zaprzestać biegania co drastycznie odbije się na mojej sylwetce (chodź już jest tragicznie).
Jedyne moje pocieszenie jest takie że przez miesiąc znacznie poprawiła mi się kondycja.
W 2 gim na 1km miałem 4,40 a jakieś 3 tygodnie temu (aktualnie 3 gim) 3,36.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan ćwiczeń

Następny temat

Trening FBW ABC do sprawdzenia

WHEY premium