SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skurcze w udzie...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2788

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 843
Mam pewien problem, a mianowicie kiedy wiciskam sztange na klate, to podczas 1-2 ostatnich (z 12) powtórzeń łapie mnie skurcz w prawym udzie i za każdym razem tylko w prawym udzie... :/ Da sie temu jakoś zapobiedz, jakaś rozgrzewka na nogi czy coś? :>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Podloz pod nogi np. jakis stolek, czy cokolwiek, zeby lezala luzno. Najprawdopodobniej w ostatnich powt podnosisz tylek do gory, przez co preza sie nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 843
Niestety nie podnosze :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1960 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41785
Ale tak czy inaczej poloz noge na podwyzszeniu, najlepiej obie, wtedy bedziesz rowno lezal .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
jak stolek ci nie pomoze to magnez bierz, od braku magnezu lapia skurcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 750 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19020
mnie lapia czasami jak robie tylnia czesc nog przy ostatni 3 powtorzeniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3645 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12791
mnie lapaly skurcze nawet jak lezalem na lozku :)

pomoze magnez wez sproboj pzdr !

Pomóż mi ściągać z Radpishare !:D kliknij ! potrzebuje 50 klikniec do darmowe konta :)
http://www.rapid-share.biz.pl/index.php?d=c1bb74048a5d773b8107cdc90cce668d
http://www.sfd.pl/Karbek_-=-__Początki_-t501318.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 198
polecam magnez :]

Siła , jest Bogiem , Trening nałogiem , Rzeźba zabawą , MaSa PoDsTaWą

sterydy przyjmowane rozsądnie nie szkodzą nawet w ogromnych ilościach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 57 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12926
Brak magnezu pewno też,ale przede wszystkim słabo rozcięgnięte lub nierozgrzane czworogłowe i złe ułożenie nóg.Lepiej się rozgrzewaj i pokombinuj z ułożeniem stóp(dalej,bliżej, szerzej,węziej)czasem parę cm robi olbrzymią różnicę.

pozdrawiam

nic na siłę - weź większy młotek!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 843
Dzięki za rady :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Magnez j/w

Czasem to tez wina braku rozciągania pozdro

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2007-08-26 19:34:30

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zmieniac cwiczenia czy nie?

Następny temat

PLAN NA MASE PROSZE O OCENE

WHEY premium