SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skurcze łydek (genetyka rodzinna)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12168
Witam.
Od pół roku trenuję SW i bardzo mi przeszkadzają skurcze łydek które mam odkąd pamiętam...
Skurcz mnie łapie przeważnie rano po przebudzeniu ale nie za często oraz przy rozciąganiu łydki.
Przy SW podczas szybkich kombinacji i wykończeniu ich middle kickiem od razu mam skurcz (dziś zaliczyłem chyba z 15, za każdym ostatnim szybkim kopnięciem się pojawiał).
Brałem magnez w tabsach/rozpuszczany z wit B6 i nie pomogło...
Mama mówi że ma tak samo, ponadto też tylko skurcze łydek.
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21749 Napisanych postów 71306 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575848
Brałeś słabo przyswajalny magnez z vit.B.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12168
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12168
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1290 Wiek 11 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 41914
Jeśli magnez solo to z olimpu chela mag b6 zwykły albo forte.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naderwane wiązadło boczne w stawie kolanowym

Następny temat

Trzęsąca się dłoń + coś z nadgarstkiem

Wiecej