SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skupienie na Barkach

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1955

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
technika, oddychanie to fundamentalne sprawy; powim jednak tak- w stosunku do techniki- że wlaściwie przez całe życie ją doskonalimy, ale jakies absolutne minimum- dobrze gdy znacznie wiecej- musi być
dla bezpieczeństwea i dla wyników.

musisz powrócic więc do podstaw, a czego jeszcze sie nie dopracowąles musisz ciągle nad tym sie trudzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
Czyli ciagle dażyc do coraz to lepszej techniki staram sie oddychac ale nie skupiam sie nad tym:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
niemożliwe jest skyupiać się na każdym oddechu- ale trzeba wylapywać błędy póki nie wejdą "w krew"; to ma sie po pewnym czasie odbywac automatycznie,a gdy automat byłby błędny to sam wiesz co sie dzieje- powielanie błędow

ogolne zasady co do tego mam nadzieję są Ci znane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
są mi znane:D

ale czy np po tej przerwie moge trenowac mocno tzn zebym zrobil np 100-8 powtorzen czy nie bo sie zmcze


a to prawda ze jak jest słaba psychika to sie czlowiek szybciej poddaje na silowni??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 598 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4452
Czlowieku jakie ty masz pytania
Powiedz mi w czym odniesiesz sukces majac slaba psychike ? wiadomo ze im lepsza tym lepiej dla nas i tego co robimy. Napewno odniesiemy wieksze sukcesy majac lepsza psychike.


Zmieniony przez - aima w dniu 2009-11-11 18:54:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1247 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10179
lepiej pytać niz nie pytac i nie wiedziec:P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy -proszę o ocenę

Następny temat

Jak zwiekszyc sile wyciskania na klatke?????

WHEY premium