SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skręcona kostka

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Skręciłem kostke na początku lipca jakoś 8-10 grając w siatkówke i skrecilem kostke od razu pojechalem na pogotowie zalożyli mi szyne i powiedzieli że po tygodniu mam isc do lekarza ortopedy. Nosilem szyne pare dni i bolała mnie noga zdjołem szyne a tu stopa cała spuchnieta krwiak pod kostka i kostka tez spuchnięta! I od tamtego momentu robiłem okłady z altacetu i zimne okłady pomogło bylo lepiej ze stopą i kostka w miare ...Gdy po tygodniu poszedlem do ortopedy powiedzial ze znowu dajemy szyne na 2 tygodnie! tego samego dnia co mi wsadzil znowu w szyne zdjolem ja i znowu mi spuchla znowu robilem oklady i kostka jest dalej spuchnieta ale krwiaka juz prawie nie widac a stopa wydaje sie byc normalna. Musze chodzic w stabilizatorze i mam pytanie jezeli bede cwiczyl ta kostka i chodzil w ortezie Czy ta kostka bedzie jeszcze dobra do gry w pilke nozna? Wiele osob mnie straszy ze juz koniec kariery ale ja nie moge sie z tym pogodzic..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Każdy przypadek jest indywidualny , nie da się przewidzieć skutków .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13
Chciałbym dodać ze moge mniej wiecej normalnie chodzic czuje jeszcze bol z tyłu stawu skokowego i lekko z przodu zaczynam powoli robić ćwiczenia na ta kostke ale duzo osob mowi ze mam uwazac i poczekac do konsultacji z lekarzem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
Dobrze Ci mówią.

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13
A miales tez skrecona kostke?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2543 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 14764
Miałem wiele kontuzji i jeśli cos jest przez dłuższy okres czasu "NIE TAK" to udaje sie z tym do Lekarza,na forum sportowym nikt magicznej metody na pozbycie się bólu nie da. To lekarz zna twój przypadek,i on ci powie co masz dalej robić.

Trzeba trawę tyrać nosem,żeby zostac komandosem...

Systema Specnaz Training...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13
Ok, dzięki za wypowiedz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
łahaha,koniec kariery po skręceniu kostki.Nie żartujmy.Jak zejdzie opuchlizna,zrób USG stawu skokowego i zobacz w jakim stanie są więzadła.Jeśli nie są uszkodzone,to po kilku tygodniach rehabilitacji wracasz do formy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13
Dzisiaj wrocilem od lekarza ( podobno bardzo dobry ) i kazal mi chodzic w ortezie okolo 3 tyg i pozniej trochw pocwiczyc ta kostke i moge jzu wrocic do sportu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to powodzenia .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

analiza krwi

Następny temat

endometrioza

Wiecej