SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skręcona kostka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3
Witam bardzo proszę Was o pomoc, zacznę od początku, 7 czerwca podczas meczu ligowego w piłkę nożną krzywo stanąłem i skręciłem kostkę, natychmiast zszedłem poza linie boczną boiska i po krótkiej chwili wróciłem do gry z powodu braku rezerwowych w mojej drużynie, musiałem dograć jeszcze 3 minuty do końca meczu, unikałem jakiekolwiek kontaktu z piłką skręconą nogą. Na następny dzień noga lekko spuchła, nie miałem żadnych problemów z chodzeniem lub stawaniem na palcach, więc według poradników w internecie na temat skręceń stawu skokowego, było to skręcenie pierwszego stopnia, nic poważnego, następnie udałem się do trenera by doradził mi jak szybko wyleczyć kontuzję, po obejrzeniu kostki i zadaniu mi paru pytań na temat tego jak bardzo mnie boli, powiedział żebym dał sobie na wstrzymanie z treningami na 2 tygodnie, smarował kostkę altacetem, obłożył ją lodem i trzymał ją w podwyższeniu, powyżej serca. Po dwóch tygodniach leczenia kontuzji i przerwy wróciłem do gry bez żadnych problemów z kostką. Niestety 26 czerwca na początku meczu, wyszedłem sam na sam z bramkarzem i podczas jego interwencji, zahaczył o moją poprzednio skręconą już kostkę rękami, mocno wyginając ją w dół, podobnie jak w pierwszym meczu w mojej drużynie brakowało zmienników i musiałem zagrać do końca, unikałem jakiegokolwiek kontaktu z piłką skręconą nogą do końca meczu. Na szczęście był to ostatni mecz ligi w którym musiałem zagrać. Po ponad trzech tygodniach ponownego leczenia kontuzji na własną rękę i przerwy w uprawianu jakiegokolwiek sportu oprócz treningów na siłowni, po namowie znajomych poszedłem zagrać z nimi na orlik, zapomniałem o kostce i za dobrze jej nie rozgrzewałem, po paru minutach gry zderzyłem się z kolegą i mocno wygiąłem całą nogę w prawo stojąc na kostce i niestety znów zacząłem odczuwać ten sam ból. Podobnie jak wcześniej kostka lekko spuchła i nie mam nawet najmniejszych problemów z chodzeniem, czy stawaniem na palcach. Bardzo proszę was o pomoc bo nie wiem sam co mam robić, po wakacjach znów zaczynam ligę, a jeśli będę musiał pauzować co drugi mecz z powodu tej kontuzji to chyba będę musiał zrezygnować.

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
rozejrzyj się za dobrym prywatnym ortopedą który ma w gabinecie USG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który lekarz zajmuje się węzłami chłonnymi?

Następny temat

Czy to ginekomastia ?

WHEY premium