SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skręcenie stawu skokowego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 747
Witam, skręciłem dzisiaj staw skokowy. Byłem u lekarza, zrobili mi opatrunek, kazali obkładać altacetem i chłodzić. Chodzę o kulach, moje pytanie brzmi jakie ćwiczenia mogę wykonywać na siłowni i jakie partie ćwiczyć. Proszę o pomoc, pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 747
Prosze o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
Generalnie to jeśli chciałbyś naprawdę pomóc temu stawu,to powinieneś pochodzić z miesiąc,półtora na rehabilitację,popracować trochę nad propriocepcją,nauczyć się ćwiczeń i potem powtarzać je sobie raz na jakiś czas w domu,żeby skręcenie się nie powtórzyło.Z drugiej strony,jeśli nie masz na to funduszy,to na siłowni ćwicz tak jak zwykle,nie ma w sumie określonych ćwiczeń siłowych na wzmocnienie stawu skokowego,bo to bardziej kwestia czucia głębokiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 747
Dzięki za pomoc, a na siłowni normalnie mogę wykonywać ćwiczenia na inne partie niż na nogi ? Czy to wpłynie niekorzystnie jakoś na staw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Możesz wykonywać wszystkie ćwiczenia, które nie wpływają na obciążania tego stawu. Czyli większość ćwiczeń na siedząco itd... Nogi odpuść oczywiście, ciągi/siady również.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
Swiss ball,czyli taka piłka,w przypadku stawu skokowego jest akurat średnio przydatna,dużo więcej przydatnych ćwiczeń można zrobić na dysku korekcyjnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 747
Jutro idę na siłownię, porobię ćwiczenia na maszynach ponieważ jeszcze nie da się ustać bez kuli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
w sumie to nie ma się co śpieszyć,2 tygodnie w tą czy w tamtą to nie duża różnica dla masy mięśniowej,a żebyś przypadkiem nie uszkodził sobie tego stawu skokowego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po rekonstrukcji stawu barkowo-obojczykowego

Następny temat

promieniujący ból na stopę

WHEY premium