...
Napisał(a)
Witam. 2 czerwca minie pół roku jak skręciłem staw skokowy prawej stopy. Lekarz uznał, że było to skręcenie 3 stopnia z naderwaniem ścięgien, stawów itp. Wystąpił duży obrzęk i krwiaki podskórne. Leczenie standardowe tj. szyna gipsowa, orteza, maści i leki przeciwzakrzepowe. Następnie rahabilitacja tj. laser, krio, magneto a po 4 miesiącach ćwiczenia manualne. Niestety do dzisiaj noga mi puchnie i boli przy chodzeniu już nie mówiąc o obciążeniu np. przy wchodzeniu po schodach. Mam także ograniczenie ruchowe tj. nie mogę jej do końca podgiąć ani wyprostować. Moje pytanie jest takie, czy to jest nornalne? Jak długo to jeszcze może potrwać? Już mnie to pomału irytuje a lekarz twierdzi, że to norma.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Napisał(a)
Jak lekarz tak twierdz iwidocznie ma rację, on najlepiej zna Pana sytuację, zna wyniki badań widzi jak to się zrasta i moze oceniac
Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.
...
Napisał(a)
Skoro ocena sytuacji przez lekarza wydaje ci się niE prawidłowa to udaj się do innego lekarza żeby skonfrontować 

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html
Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]
Polecane artykuły