SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skręcenie kostki? Znieczulenie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
Dzisiaj podczas gry w siatkówke niefortunnie przewróciłem się i najprawdopodobniej skręciłem kostkę, bardzo spuchła, kuleje i bardzo powoli. Czy jest jakiś dostępny specyfik aby jakoś zneutralizować ból?
Jutro mam studniówkę i jest po prostu przej**ane...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Usztywnij sobie kostkę, przed studniówką( jeśli nie przejdzie). Na razie mocz kostkę w ciepłej wodzie ze solą, ok 20 - 30 minut.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 363
do jutra hmm wsadz noge na 20 min do bardzo cieplej wody oraz wlej troche mydla i wymasuj wtedy opuchlizna spadnie zeby nie bolalo najlepiej posmarowac Fastum lub Kremami wietnymi mi to pomagalo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
Boleć mnie może, tylko żebym nie kulał, żeby mógł normalnie tanczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 363
oo to nie ;p z taniec mozesz sobie odpuscic bo po 1 wejsciu odrazu zacznie cie bolec lepiej sie napij :D i popatrz na laski ;p jedynie mozesz usztywnic noge jakos i tam bys potanczyl ;d np: wolne ale z takimi przypadkami ciezko w 2 lub 3 dni dal bys rade a tak to przykro ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
Mam maść, mam sztuczny lód, usztywnienie kostke, coś z tego będzie, nie poddam się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 363
posmaruj rano i przed wyjsciem duzo iloscia masci zeby sie zrobila sztywna logem nie obkladaj narazie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzmacnianie powłok proszę o porady.

Następny temat

Poziom Testosteronu!

WHEY premium