SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skręcenie kolana

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81
Witam 23 kwietnia podczas grania w koszykówke robiąc wsada z boku kosza to wszystko na pełnym biegu było. upadając na noge coś strzeliło mi w kolanie bół był nie do zniesienia wstając nie mogłem zgiąc ani wyprostować kolana potem pojechałem do szpitala i stwierdzili skręcenie kolana i znależli płyny w kolanie które pobrali i wsadzili mi całą nogę w gips na 4 tygodnie po zdjęciu gipsy dalej mam problem z wyprostowaniem i zgięciem nogi lekarz po ponownym rentgenie nic nie zauważył strasznego ale kazał iść mi na USG ponieważ jest możliwość uszkodzenia łękotki i powiedzcie czy jeżeli bym ją miał uszkodzoną to czy była szansa aby w przyszłości grac w koszykówkę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81
witam jestem świeżo po USG i raczej wszystko w kolanie jest dobre tylko troszeczke płynów.Ale jednak była kontuzija lekarz napisał łękotka przyśrodkowa-blizna po uszkodzeniu przytorebkowym w strefie środkowej, Stabilna co o tym myślicie coś poważnego może z tego wyniknąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 1893 Wiek 110 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36567
musialbys zrobic rezonans,bo usg nie jest zbyt dokladne.powrot do koszykowki po operacji lakotki jest jak najbardziej mozliwy bez wiekszej roznicy w stosunku do stanu przed urazem;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81
oo ale mi polepszyłeś humor a czy ten rezonans bym mógł zrobić bez wiedzy lekarz i gdzie bym mógł go zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81
oo ale mi polepszyłeś humor a czy ten rezonans bym mógł zrobić bez wiedzy lekarz i gdzie bym mógł go zrobić w okolicach Warszawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to w 90 % łękotka też ja uszkodzilem na bjj i tak właśnie robią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w naszym pieknym kraju noga w gips gips zdejma a problem zostaje. Łękotke albo z "szyja" albo wytną bo 3 dniach juz chodzisz normalnie rehabilitacja i wrócisz silniejszy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81
ej panowie wielkie dzięki za wyjaśnienie dobrze ze są jeszcze tacy ludzie :) lekarz kazał mi USG a na USG muszę czekać 4 miesiące czy jest jakaś szybsza możliwość podobno w szpitale Kolejowym w Pruszkowie za pieniądze robią a czy wiecie gdzie jeszcze bym mógł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w pisz w google. Tylko rezonans to nie tania zabawka... około 500 zł. Ale dobre usg kolana też Ci powinno pokazać uszkodzenie łękotki. Ja płaciłem z wizyta 120 zł prywatnie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Zrób rezonans magnetyczny, a z rezonansem udaj się do specjalisty od kolan.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81
Panowie od 2 dni ból ustąpił tylko gdy bardzo staram sie zgiąć kolano boli i nie moge wyprostować całkiem kolana podejrzewam wode w kolanie po troche to kolano spuchło i moje następne pytanie czego może być wina nalewania sie tego płynu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 81
aa i na rezonans raczej mnie niestać bo 500 zł to nie jest jednak grosz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadciągnięcie mięśnia - jak leczyć?

Następny temat

Kontuzja po treningach K1

Wiecej