SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skok w DAL - wszystkie informacje.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 568 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5699
@kurde źle napisałem, jestem praworęczny i odbijałem się z lewej czyli potwierdzam regułę:D

Do klubu dojeżdżałem na własny koszt, z tym że bywałem zazwyczaj raz w tygodniu na treningu + czasem na zawody. No ale klub dawał obozy, wyjazdy itp. Ale mimo wszystko trochę samozaparcia i poświecenia z mojej strony było :)
jakby jeszcze pytania to śmiało, tutaj bądź na gg bywam

"Nie ma woli zwycięstwa bez woli przygotowania"

Mój dziennik treningowy http://www.sfd.pl/PavloJ__Dziennik_Treningowy__Lekkoatletyka-t566972.html

"Kto walczy, może przegrać, kto nie walczy, przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
Ok,dzięki :)

Wyjazdy na zawody sponsoruje klub,czy też trzeba płacić? I jak w ogóle zapisać się do klubu? Trzeba się z kimś umówić na jakiś sprawdzian czy co??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 568 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5699
Tak, u mnie wszelkie wyjazdy na zawody i obozy sponsoruje klub. Czasem bywają symboliczne opłaty.
Jak zapisać hmm, ja znalazłem najbliższy klub, ich stronę internetową no i napisałem e-maila, wymieniłem 3 e-maile, w końcu dostałem telefon i żebym zadzwonił. No to pewnego dnia zadzwoniłem i umówiłem się na "pokazanie". Z tym że już w e-mailu zaznaczył mi trener że przyjmują każdego. A sprawdzian był po to żeby no wiedział z kim ma do czynienia :) Okazało się że byłem nawet dobry dlatego wiedział, że trzeba mnie szybko brać na zawody itp. Ale generalnie kluby przyjmują wszystkich którzy się zapiszą, no ale dobrze pokazać się na "sprawdzianie" żeby pokazać się.

"Nie ma woli zwycięstwa bez woli przygotowania"

Mój dziennik treningowy http://www.sfd.pl/PavloJ__Dziennik_Treningowy__Lekkoatletyka-t566972.html

"Kto walczy, może przegrać, kto nie walczy, przegrywa zawsze"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
No dobra. Jeszcze raz dzięki wam,dowiedziałem się od was wielu informacji,które bardzo mi się przydadzą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja jestem prawo reczny i wybijam sie z prawej nogi bardzo niewygodna sprawa na dluzsza mete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816



ćwiczenie z 58 sek filmu




świetne ćwiczenie 1,38 sek tylko robione dynamiczniej

wszystkie ważne ćwiczenia z filmików rób dynamiczniej niż jest to pokazywane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ćwiczenie z 1,38 sek rób także na lewa i prawą nogę tzn. biegniesz wybijasz się np. z lewej nogi lądujesz, 3 kroki biegu dynamicznego, wybijasz się z prawej, lądujesz, 3 kroki biegu dynamicznego, wybijasz się z lewej itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31
Dzięki wielkie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyskok Michael'a Jordana.

Następny temat

był ktoś w Ustrzykach, jakie warunki?

Wiecej