SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sklep w Rzeszowie (SOG)

temat działu:

Informator PODKARPACKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5593

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DUDEK z działu Po siłowni, o siłowni.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1925
Witam poszukuje dobrego i wzglednie taniego sklepu kulturystycznego w Rzeszowie.Chce w najblizszym czasie kupic kilka rzeczy do siłowni a nie opłaca mi sie płacic za wysyłke z allegro bo do Rzeszowa mam w sumie blisko
Prosze o pomoc pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trio Sport, to jest chyba ulica 3-go maja obok kościoła i tak niedaleko (z 100m) masz drugi sklep Tytan, narzeciwko McDonalda jest ten drugi, jak trzeba to postaram sie wyjaśnic dokładniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
Ale chcesz suple/odzywki czy sprzet?? Jak to pierwsze to tak j.w. na 3-go Maja jest Trio Sport, jest tez kolo 6lo sklep z odzywkami, sporo rzeczy tam jest, ceny tez wzgledne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
Gdzie jest ten drugi sklep Tytan bo szcerze mowiac to nigdy nie slyszalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
Tytan jest koło restauracji Piramida [jeszcze niedawno Ja Marhaba], wiecie gdzie można Carbo BX kupić w Rzeszowie ?? bo wszędzie mają tylko Olimpa a to pierwsze w smaku lepsze niby dzisiaj się zdziwiłem bo w Trio Sport mieli Double Blasta z Hollywood LABS [nowość] ale 135 zł więc troche dużo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
dziwne hehe bo ja miesiąc temu jeszcze w trio kupiłem Carbo z BX. najwidoczniej im zeszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
z miesiąc temu byłem i też nie mieli Bx carbo po 1 KG tylko jakieś większe ilości :'-( wiec w sumie jest ale nee tyle ile mi trzeba...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 261
Jesli jestescie zainteresowani odzywkami olimp to najtaniej jest w aptece w plazie, nawet taniej niz w sklepie sfd :)

Bo policjant chodzi z pałą na wierzchu - w dzien i w nocy, przy pogodzie i na deszczu..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no bylem tam ostanio i nawet tanio jest, ale w aucha bylo jeszce lepiej, ja tam kupilem top masa 1,3kg z shakerem za 58 zl na necie z wysylka wyszlo by to z 80zl, a byl jeszce np gain bolic 4kg za 80 zl gdzie wszedzie jest po ponad 95zl + wysylka i duzo fajnych, ale sie jzu skonczylo chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 932 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21109
Zgadza sie. W Plazie jest nawet tanio ale Auchan(czy jak sie to pisze) jest tanszy. Widzialem tam SP 80 1250g za 64zl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
najtaniej i tak było w RoJaXiE jak była promocja
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ktoś chętny poćwiczyć? %-)

Następny temat

Sklep Rzeszów ze sprzętem (SOG)

WHEY premium