SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skakanka!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3100
Witam.Jestem Paweł i mam 18 lat.Chciałbym w celu zredukowania tkanki tłuszczowej na brzuchu i boczkach zacząć skakać na skakance.Czy do tego zabiegu jest to właściwy "przedmiot"?? Najważniejsze jest też to,żebym nie zgubił przy tym masy mięśniowej,którą mam zamiar rzeźbić. Jakieś wskazówki kiedy w ciągu dnia najlepiej skakać? Z góry dziękuję;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5313
Zeby zrzucic Tłuszcz najwazniejsza jest dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3100
dobra,to wiem i staram się ją trzymać jak mogę,ale to za mało... mogę dziennie zjeść bardzo mało i na wieczór ważyć około kg mniej niż rano,ale nie tędy droga...będę miał po mięśniach...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1639
lepiej poczytaj troche forum, posty itd itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Klucz do sukcesu - dieta.

Zacznij uprawiać jakiś sport, np. sztuki walki lub gry zespołowe, skakanka może być ok, lepsze to niż nic ale przy dużej nadwadze może powodować problemy ze stawami z powodu przeciążenia.

To ile razy to zależy jaką masz kondycje, jeśli słabą to zacznij sobie nawet od 2x w tygodniu.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2012-06-21 23:48:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 452 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3100
Sporty uprawiam<tenis ziemny,piłka nożna,siatkówka,jeżdżę rowerem> ale prawdopodobnie skakanka jest po nad to wszystko.Kondycje mam dobrą,mogę skakać bez przerwy 40-50 min...A co do diety to chciałbym nie stosować białka "sztucznego" a nie zgubić masy. Wiem że na 2 kg masy ciała przypada około 1g białka,ale to jest dzienne zapotrzebowanie czy jak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1865
ilosc bialka musisz dopasowac do siebie dla jednego dobra ilosc to 3g/kg masy ciala dla innego 5g moze byc odpowiednie wprowadz jakas diete(dzial odzywianie) i obserwuj swoje cialo w razie potrzeby wprowadzaj zmiany

Na siłowni robię trening. Na treningu ćwiczenia, więc gdy widzisz mnie ze sztangą to nie mów że "on ćwiczy". Co najwyżej to wykonuję trening.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan na masę do oceny

Następny temat

Mój trening do oceny

WHEY premium