SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skakanie na skakance

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 52
Witam,
mam 17 lat i sporo wolnego czasu, więc pomyślałem sobie, że pora się wziąć za siebie, trochę poszperałem i planuję zacząć ćwiczyć według tego planu

http://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_osób_początkujących_-_foty_str._12-t359947.html

I tutaj pojawia się moje pytanko, czy mogę dołożyć do tego skakanie na skakance, przed lub po ww. treningu?

Pozdrawiam

Zmieniony przez - Drow w dniu 2013-01-21 06:06:29
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Ranking TOP10 spalaczy tłuszczu

Chcesz wspomóc walkę z niechcianym tłuszczem? Zastanawiasz się jaki produkt wybrać?

Zobacz ranking
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 618
nie wypełniłeś ankiety działu.. Pamiętaj ze skakanka bedzie mocno rozwijać mięśnie brzuchate łydki, jesli sie redukujesz to skakanka na pewno w tym pomoze, jesli budujesz miesnie to skakanka pomoze wzmocnic te mięsnie, ale jesli chcesz skakac to nie robiłbym wtedy cwiczenia wspięcia na palce nóg.. skakanke mozesz zrobic z 5min jako rozgrzewke, pamietaj zeby wczesniej rozgrzac i naciągnąć miesnie łydki..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1630 Napisanych postów 29376 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262343
zawsze możesz też poskakać w dni wolne od treningu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Hmm, mam 173cm wzrostu i ważę 65kg, więc tutaj jest w miarę ok, nie ma zbytnio co redukować, ewentualnie drobny tłuszcz na brzuchu. Ta skakanka to bardziej w formie kondycyjnej, w lecie planuję biegać, ale póki co nie uśmiecha mi się zasuwać przez metrowe zaspy śniegu, więc chciałem to czymś zastąpić, a skakanka wydawała się najlepszym pomysłem, tylko kwestią było czy nie będzie kolidować z jakimiś ćwiczeniami z tego planu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 618
koliduje tylko z cwiczeniami na lydke, czyli te wznosy na palce odpusc je i mozesz skakac do woli.. ;D kondychy nigdy mało..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ekochemik
koliduje tylko z cwiczeniami na lydke, czyli te wznosy na palce odpusc je i mozesz skakac do woli.. ;D kondychy nigdy za dosc.
..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
kk, Dzięki za pomoc, tak zrobię, zobaczymy co z tego wyjdzie, Dzięki raz jeszcze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taaaki trening na mase domatora hantlami do oceny i korekty ;)

Następny temat

Mój plan treningowy dobry? O ktorej godzinie?

Whey vit