SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skłony boczne

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19296
Witam.
Mam pytanie:
Czy robienie skłonów bocznych może się przyczynić to zmniejszenia warstwy tłuszczu w boku? tzw. oponkach ?

http://golfpl.com/upload/B-4-a_med.jpg

Mniej więcej takie skłony, tylko że lewa ręka zwisa luźno w dół, w stronę kostki.

Impossible is nothing.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest dział dla niezarejestrowanych .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19296
sory, nie wiedziałem gdzie zadać to pytanie. Mógłby ktoś przenieść ?

Impossible is nothing.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
j/w nie ten dział.
Ale co do pytania to aby zmniejszyć warstwę tłuszczu należy stosować diete z ujemnym bilansem kalorycznym, i treningi aerobowe, nie ma czegoś takiego jak miejscowe spalenie tłuszczu. Skłony boczne rozwijają mięśnie skośne brzucha a ich duża masa zwiększa obwód pasa.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 854 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19296
ok, co do diety i aerobów to wiem, ale chciałem tylko się dowiedzieć czy skłony coś dzadzą :) dzięki za odp.

Impossible is nothing.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pęknięcie torebki stawowej

Następny temat

rwa kulszowa

WHEY premium