SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Skąd Olimp bierze białko jajeczne?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Witam

Mam pytanie:
Czy bierzecie od firmy(nazwy niestety nie znam) z Lublińca(bądź okolic) czyste białko jajeczne?

Mam nadzieję, że informacja nie jest tajną i zostanie mi udzielona odpowiedź


Pozdrawiam Rafał
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Przyznaję, że nie do końca rozumie, ale na pewno szanuję i jak już podkreśliłem na poprzedniej stronie - gdy się dowiem, to informacji nie zdradzę na forum

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2008-06-03 18:04:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Nie udzielamy informacji (chyba, że ze względów marketingowych) dotyczących pochodzenia poszczególnych surowców.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Kanarku, ja i tak i tak się dowiem co i jak z tym białkiem, bo mieszkam w tym mieście, ale piszę żeby zaoszczędzić fatygi i czasu.

Dlaczego nie możecie mi udzielić takiej informacji Z której strony możecie na tym stracić - nie rozumiem. Podobno wasi partnerzy są gdzieś wymienieni na którejś ze stron, ale gdzie(?) - niestety nie wiem.

Jeśli nie chcecie udzielać takich informacji na forum, to proszę, abyś mógł mi napisać na gadu,a ja obiecuję, że więcej nie poruszę tego tematu.

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2008-05-29 15:55:29

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2008-05-29 16:22:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
Nie udzielamy informacji (chyba, że ze względów marketingowych) dotyczących pochodzenia poszczególnych surowców

a mono?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
kanarek chyba mial na mysli niektorych ale pewnosci nie mam :D

ja niestety nie mam pojecia skad jest brany surowiec do Egg Protein :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
koniu zadales pytanie na ktore masz odpowiedz w nawiasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Nurtuje mnie to, dlaczego nie możecie mi udzielić takiej informacji Sam pracowałem w firmie z pewnymi materiałami i informacje tego typu bez problemu były udzielane ludziom - klientom (Nazwa firmy współpracującej dla potwierdzenia wiarygodności).

Co innego gdybym zapytał np. o szczegółową kolejność technologiczną wykonania danego produktu, bo wiadomo z czym to się może wiązać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18496
Wiele firm nie podaje źródła pochodzenia surowców z których wytwarzają swoje produkty, i nie jest to tylko wymysł Olimp-u ale w handlu tak bywa.

Wykrztałcenie nie piwo ,nie musi być pełne

"W Życiu Piękne Są Tylko Chwile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
dokladnie chociazby dlatego aby inne firmy nie mogly skorzystac z tego samego zrodla, czy przecietny czlowiek nie powiedzial sobie ze np. z fabryczki rolniczej pochodzi surowiec to g.owno - bo roznie ludzie myslą na podstawie pojednyczych informacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
dokladnie chociazby dlatego aby inne firmy nie mogly skorzystac z tego samego zrodla...

Same "źródło" też się potrafi samo zareklamować, poza tym, w razie czego jest takie coś jak wyłączność.

...czy przecietny czlowiek nie powiedzial sobie ze np. z fabryczki rolniczej pochodzi surowiec to g.owno - bo roznie ludzie myslą na podstawie pojednyczych informacji

Z całym szacunkiem f***master, ale wg mnie to nie argument.
Małe fabryczki właśnie słyną z tego że produkowane przez nie dobro jest wytwarzane naturalnie. Pracowałem z ludźmi i uwierz mi, że takie małe produkcje są właśnie szanowane wśród ludzi.

Kto jak kto, ale taka poważna firma jak Olimp nie powinna się obawiać udzielać takich informacji. Oryginał jest oryginałem i podróbka nigdy mi nie dorówna.

Z resztą... Na dniach się dowiem, co i jak, ale skoro sytuację tak przedstawiacie, to - bez obaw - informację zachowam dla siebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co z batonami matrix pro?

Następny temat

Parę pytań początkującego

WHEY premium