SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sirdalud

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22424

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Od jakiegoś czasu boli mnie odcinek lędźwiowy kręgosłupa. na początku ból pojawiał się kiedy dłużej przebywałam w pozycji siedzącej, lub po ćwiczeniach typu martwy ciąg na prostych nogach, czy rdl. Teraz ból jest stały i promieniujący.
Dzisiaj wybrałam się do lekarza 1 kontaktu- po skierowanie do fizjoterapeuty. Oprocz skierowania otrzymałam recepty na ketonal do smarowania i sirdalud. Teraz zastanawiam się czy brać ten lek, tzn. czy nie jest on zbyt silny, na taki ból który nie przeszkadza w życiu.

A do fizjo chyba pójdę prywatnie, bo na nfz terminy odległe strasznie

proszę o poważne opinie :)
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Badanie obrazowe wykonaj też.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Dzięki, Krzykacz. A brać ten lek, czy nie? Średnio mi się podoba :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
A czy ktoś miał [podobny problem? Lekarka odradziła jakichkolwiek ćwiczeń, nawet rozciągania przez 2 tygodnie. Nie wytrzymam tyle :) Z resztą mam wrażenie że umiarkowany ruch pomaga mi w bólu, plecy nie są takie "zastane".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 429 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3301
Sirdalud ma na celu rozlużnienie mięśni, co z kolei ma na celu z czasem wytłumienie dolegliwości, a także ma zapobiec stanowi przewlekłemu, który bywa znacznie trudniejszy w leczeniu. Wzięcie opakowania tego leku nic Ci nie zrobi, trzeba tylko wziąć pod uwagę przeciwwskazania. Do fizjoterapeuty oczywiście prywatnie, bo tu nie chodzi tylko o terminy. Po prostu tryb leczenia opłacany przez NFZ jest idiotyczny (codziennie przez dwa tygodnie i nie dłużej). Prawdopodobnie fizjoterapeuta będzie chciał, abyś odstawił wszelkie leki, jeśli nie są konieczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 478 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 26636
Dzięki Bomber, już udało mi się załatwić polecanego na forum fizjoterapeutę, na jutro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam. a jaka jest ta różnica między gino a lipo ? jeżeli reaguje na zimno , czyli

Następny temat

Odbyt-Problem

WHEY premium