SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Siniak lub zgrubienie. Enantan testosteromu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 531
Cześć
Wczoraj robiłem inekcje Enantanu (0.7 płynu w strzykawce, igła 07x0.4). Tym towarem robiłem już wcześniej i było ok. Niestety wczoraj pośpiech i poszło trochę krwi, ale to również zdarzało się już wcześniej. W nocy poczułem że mam następujace zgrubienie/siniak. Nie boli w dotyku, bardziej twarde. Czy powinienem iść do lekarza czy po prostu przebiłem naczynko i smarować tribiotic . Zrobiłem sobie sam już około 50 inekcji i nigdy nie było takiego problemu. Proszę poważne komentarze. Pozdrawiam.



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Powinno się wchłonąć samoistnie, trochę cierpliwości. Póki nie ma stanu zapalnego, gorączki i nie boli, to nie ma się czym przejmować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94406 Napisanych postów 364340 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668829
Jw na 99% samo zejdzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Phanax pharma testosteron

Następny temat

Supreme Testosterone Cypionate

WHEY premium