SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silva odpowiada Jacksonowi...

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1229

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
na tekst Quintona Jacksona jakoby Wanderlei nie miał ksywki Axe Murderer (morderczy topór) ale Chump Murderer (morderczy matołek)

Wanderlei Silva:

“Zawsze patrze na komentarze tutaj (swoim blogu) oraz na PVT (portaldovaletudo.com.br) i niespodziewanie okazało się że ktoś zmienił moją ksywkę Axe Murder na Chump Murder, ale to co chcę powiedzieć to to że ta ksywka pasuje tylko do jednej osoby bo jedynym matołem z jakim walczyłem był Quinton Jackson. To stara historia ale : “ten który pokonał zapomina, ten któremu skopano dupę żąda zemsty". To co chcę powiedzieć to to że wkrótce dojdzie ponownie do naszej walki, ale ciężko mu będzie wisieć na klatce (odnośnie końca ich drugiego starcia kiedy Rampage wisiał na linach).

Wydaje mi się to dziwne że on tak mówi o mnie przez sieć kiedy miał wiele okazji aby powiedzieć mi to w twarz kiedy spotkaliśmy się tutaj w Las Vegas. Powiedział że unikam z nim kontaktu wzrokowego, oczywiście że unikam bo go nie lubię. Naprawdę bardzo go nie lubię. Jest matołem i idiotą. Nie mogę powiedzieć że nie jest twardym fighterem ale wiem że do do naszej walki dojdzie szybciej niż się ludziom wydaje ponieważ nie jestem pewien czy Rampage da radę pokonać Forresta"

Rampage kiedy przeczytał wiadomość od Wanderleia postanowił odpowiedzieć i zadzwonił do redakcji FightHype.com.

Oto co obecny mistrz UFC ma do powiedzenia w sprawie Waldemara :

“Ten koleś jest szalony (odnośnie tego że bał się z nim spotkać w Vegas). Widzisz Wanderlei myśli że wszyscy powinni się go bać. Spytaj się Wanderleia co zrobi w momencie kiedy sędzia nie nakaże wrócić do stójki w momencie kiedy łoje mu dupsko w parterze, tak jak to zrobili w w naszej walce Japonii. Będzie mu ciężko powiesić mnie abym zawisł na klatce (śmiech) ? Ten koleś jest głupi. Mam nadzieje że ustawią nas do walki w Octagonie i zobaczymy co się stanie"

źródło: mmarocks.pl

Business as usual

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Grubo się zapowiada.
Do walki IMO szybko nie dojdzie - Silva musi wygrać z Jardinem, jeśli przegra to będzie pewnie koniec jego kariery. A Rampage musi pokonać Forresta - moim zdaniem da radę bez większych problemów, chociaż kto wie - Griffin lubi sprawiać niespodzianki jak np. wygrana z Shogunem. Tak czy siak jeśli doszłoby do walki, to myślę, że w Octagonie lepiej czuje się Quinton, i to moim zdaniem on wygrałby tę walkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644


Rampgae imo roche przesadza..

ALe przynjamniej mzoe byc konkretnie

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
jeśli Silva wygra z Jardinem (a myśle że wygra), to do tej walki raczej napewno dojdzie

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 307 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4610
Sadze ze Silva wygra walke z Jardinem. Jest raczej swiadom tego ze teraz albo nigdy wiec jesli sie do tego przylozy to bedzie gites.
Co tyczy sie Forresta to sadze ze moze sprawic niespodzianke a przynajmniej ja na nia licze. Ma duze serce i im wiecej dostaje tym lepiej walczy wiec moze byc ciekawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
Rampage powinien zmienic ksywke na Redneck . Mam nadzieje ze Wand go zniszczy!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464


Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 171 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3834
Wywiad z Rampage, źródło mmablog.pl

Fh: Powiedziałem Ci już jak bardzo surowi byli fani odnośnie twoich domniemanych wypowiedzi dotyczących Wanderleia i Forresta. Mówię “domniemanych” bo nie czytałem żadnego wywiadu. Jak to było człowieku? Nie musisz komentować jeśli nie chcesz.

R: Powiem coś o tym ponieważ to jest głupie. Pogadajmy trochę o głupich ludziach, posadźmy ich na piecu.

FH: Chodziło o to, że nazwałeś Wanderleia “The Chump Murderer” (chump - młotek, dureń, bałwan) i powiedziałeś, że Forrest ma szklaną szczękę.

R: Nie nazwałem Wanda pieprzonym “The Chump Murderer’em”. Wsadź to między… Robisz już ten wywiad?

FH: Tak, już zaczęliśmy.

R: To jest właściwie jak powiedziałem… I co z tego, że powiedziałem, że Forrest ma szklaną szczękę? Mogę tego dowieść. Przecież go tym nie obrażam. Ludzie wiedzą o moich słabych stronach. Walczyłem dwa razy z Wanderleiem i oglądałem jego walki na taśmie. Większość ludzi, z którymi walczył na początku swojej kariery… nikt nie wiem kim oni do diabła byli. Nikt do dzisiaj tego nie wie ponieważ oni już więcej nie walczyli i dlatego nazwali Wanda tak a nie inaczej, po prostu mordował ludzi. Nie ma w tym nic niewłaściwego. Powiedziałem tylko, że dlatego Wand jest tak pewny siebie bo zbudował sobie rekord walcząc z bandą bezimiennych zawodników. Mówiłem to już wcześniej. Ktokolwiek kto stracił do mnie szacunek za mówienie prawdy potrzebuje (śmieje się) potrzebuje dorosnąć. Wracajcie do szkoły. Wiecie nadchodzi poniedziałek i idziecie do szkoły. Dorośnijcie i przestańcie wariować bo ja mówię tylko prawdę o zawodniku. Nie mówię o nikim źle, jeśli ktoś ma szklaną szczękę to ma szklaną szczękę, wiesz o czym mowa?

FH: Chodzi o to, że to jest świat walki i biznesu. Ty żyjesz w tym świecie.

R: Zgadza się! Jestem w tym biznesie, to nie tenis. Nikogo nie obrażam , nie nazwałem go “Forrest Szklanoszczęki”. Nie nazwałem Wanderleia “The Chump Murderer”. Nigdy nic takiego nie powiedziałem. To byłby brak szacunku, po prostu powiedziałem, że walczył z leszczami. Ludzie, którzy chcą wkładać słowa w moje usta niech dorosną do diabła. Nie przejmuję się fanami, którzy mają jakieś problemy bo ja jestem zawodnikiem.

FH: O to chodzi człowieku. Chciałem dać Ci powiedzieć twoje zdanie w całej tej sprawie ponieważ wielu ludzi obsmarowuje Cię na każdym kroku. Jak podobała Ci się praca przy TUF 7?

R: To było dużo roboty. Nagrywasz to, ta? Więc to będzie słowo w słowo co powiedziałem?

FH: Tak, słowo w słowo. Prosto z kasety audio na komputer, wrzucę nawet Twoje beknięcia.

R: Wporzo! No ale TUF to dużo pracy, dużo godzin.

FH: Oczekujesz z niecierpliwością na walkę z Forrestem?

R: Tak czekam niecierpliwie, jak do wszystkich moich walk.

FH: Wiem, ze to była dluga przerwa dla Ciebie, trenowałeś coś?

R: Coś tam robiłem, nie trenowałem dużo. Potrzebowałem przerwy więc wziąłem przerwe.

FH: Co myslisz o walce Andersona Silvy z Danem Hendersonem?

R: To była dobra walka. Hendo zrobił co powinien w pierwszej rundzie ale Anderson świetnie się zaadoptował. Przejrzał grę Dana i w drugiej rundzie pokazał jak fenomalnym zawodnikiem jest.

FH: Nie będę Cię dłużej zatrzymywał. Doceniam twój czas.

R: Dobra, dobra. Powiedz tylko fanom chcącym krytykować każdą mała rzecz, że ja jestem typem fajtera, który będzie skakał i bawił sie tym sportem. Nie jestem jak inni. Szanuję każdego zawodnika, który wchodzi do klatki. Jeśli ktoś powie coś o mnie to nie będę wariował, to dobrze, ze tak mówi. To robi więcej szumu wokół walki. Jesteśmy w tym biznesie i chcemy żeby walka dobrze się sprzedała. Lubię Forresta ale nie zamierzam szeptać mu czułych słówek i ściskać go kiedy tylko go zobaczę. Mogę mówić co zechcę. Żyjemy w Ameryce, tutaj jest wolność słowa ale ni e nazwałem Forresta “Szklanoszczękim” a Wanderleia “The Chump Murderer’em”. Nie powiedziałem tych słów ale dałem do zrozumienia, że Forrest prawdopodobnie… Wiem trochę o tym wszystkim od środka. Wiem, że Forrest czasem zalicza KO na treningu. Wiem, że Jardine go znokautował bardzo szybko i mój ziom “Sick Dog” prawie go znokautował choć on właściwie nie umie uderzać. Jednak zachwiał Forrestem. W moim zawodzie nazywamy to szklaną szczęką. Możesz powiedzieć fanom, że straciłem do nich respekt za przesadną krytykę każdej cholernej malutkiej rzeczy. Ludzie zawsze starają sie znaleźć jakiś powód aby mnie nienawidzić. Powiedz wszystkim fanom, że Rampage… powiedz im, że powinni dorosnąć skoro czepiają się każdej rzeczy jaką robimy.

Nightcravler dzięki za wywiad!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fedor chce 2 miliony dolarów za walke

Następny temat

Nauka

WHEY premium