SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silownia w Krakowie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6482
Szukam jakiejs ludzkiej silowni w Krakowie mozliwie blisko ronda Matecznego (ulicy Wadowickiej, CH Zakopianka - do wyboru...). Poniewaz nie bede mial sam czasu poszukac przed wyprowadzeniem sie do Krakowa a pozniej nie wiem jak bedzie z dyspozycyjnoscia Was sie pytam... Dzieki za pomoc z gory.

Look into my eyes, you will see who I am
My name is Lucifer, please take my hand

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
Hmm w miare blisko jest na Kaziemierzu calkiem dobry "Champion" na ul. Kordeckiego lub na ul.Krakowskiej "Multi Fitness" gdzie mozesz mnie spotkac ,moze nie jest to tuz przy Matecznym ,do Multi fitness dojezdzasz z Matecznego np 8 , bardziej bym Ci ja polecal ,ceny sa normalne jak na Krakowskie ,czyli miesieczny karnet 60 zl

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 335
poszukuje silownii w okolicach Ugorka. Mam blisko do silownii RELAX ale jest troche za droga dla mnie :/ moze ktos zna jakas silowne w tych okolicach? Najlepiej w okolicach ul slicznei i ladnej
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
Relax i tak jest tańszy od siłowni w Chopinie relax 80złotych a chopin 100złotych rzecz jasna miesięcznie. Osobiście polecam awf do relaxu taka sama droga tylko w drugą stronę na awfie masz karnet za 30złotych po 3 godziny tygodniowo 3 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14672 Napisanych postów 53174 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400613
schahraj patrz na daty

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 335
Jak jest na tej silownii na awfie? Chodzi mi o sprzet, klimat i ilosc ludzi ? Kazdy moze sie tam zapisac na silke czy tylko studenci z awfu ?
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 640 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6938
Każdy ale najlepiej jest zapisać się na początku września albo z każdym nowym początkiem nowego miesiąca:) sprzęt jak na sprzęt akademii wychowania fizycznego nie jest zły:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Małysz

Następny temat

"Super" market %-)

WHEY premium