SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silownia platinum - przy metrze politechnika

temat działu:

Informator MAZOWIECKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1530

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
Witam, jak opinie o tej silowni? Mialbym zamiar do niej chodzic tyle, ze slyszalem, ze nie za duzo miejsca?

Jest gdzies obszar albo mozliwosc zeby sie porozciagac, rozgrzac? Sa jakies takie stepy na ktore mozna wchodzic z hantlami itp? Jak z rowerkami itp? I oczywiscie jak wyposazenie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 363 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10898
Nie wiem nie byłem...

Ale ostatnio jak chciałem zmienić siłkę to pojechałem do niej osobiście, rozejrzałem się zobaczyłem jaki sprzęt i sam oceniłem... Tobie też polecam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 292 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2691
strasznie malo sprzetu do typowego treningu chyba ze lubisz biegac, czasem tyle ludu ze ciezko przejsc a co dopiero wolny sprzet znalezc, nie polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
ditchdoc: A jest w jakim badz razie cos co mozesz polecic blisko tego miejsca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 292 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2691
jest jeszcze Gymnasion w Focusie ale tutaj nie poszedlbym nawet jakby mi placili

pochodz miesiac do Platinium, zobacz jak jest, moze jest ok a dojazd faktycznie idealny, ja tam w sumie bylem 3 lata temu ostatni raz. Bo w porownaniu do Gymnasionu w Platinium jest ok.

Niedaleko na Nowowiejskiej jest S4 ale trzeba podejsc.
Idz do Platinium, chociaz na miech i sam ocen.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Siłownia, Solarium na Bemowie :)

Następny temat

POSZUKUJE SILOWNI W PIASECZNIE, Prosze o pomoc

WHEY premium