SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silownia 50/50

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1470

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Witam. Mam pytanie, czy moglby ktos polecic jakis rosadny trening, tak abym mogl cwiczyc co tydzien, poniewaz mam taki charakter pracy ze pracuje 7 dni w tygodniu od rana do wieczora i wtedy nie ma szans na jakikolwiek trening, natomiast nastepne cale 7 mam wolne, i tak sie to kreci 7 dni pracy 7 dni wolnego. wiem ze taki trening z 7dniowa przerwa nie bedzie dalal duzych rezultatow ale mimo to chcialbym potrenowac. i prosze o porady lub o linki abym mogl poskladac trening na taki system, chodzi mi glownie o przybranie masy i troszke poprawic sylwetke..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
przerwa w Twoim wypadku bedzie wynosiła 13 dni jeżeli zdecydujesz sie na splita

zainwestuj w dobra szame, carbo i aminy i spróbuj raz na 2 tyg dopyerdalać jedną partie na maxa myśle ze bedzie najlepiej, ekperymentuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a na c*** mu to carbo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2557 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15991
Autorze zapraszam do działu "trening dla początkujących" i poczytaj podwieszone tematy, tam poczytasz jak się układa plan treningowy, bo nikt za nikogo tutaj nie układa planów, chyba że zapłacisz, ale to nie jest trudne przeczytać parę artykułów. Jak już ułożysz swój plan to dasz do sprawdzenia w tym samym dziale, tam Ci poprawią, zmienią jeżeli będzie taka potrzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
dudek aby uzupełnić szybko glikogen wyczerpany podczas ciężkiego treningu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
chudy001 ty to masz obsesje na pkt. Carbo ? Bo cały czas carbo,carbo,carb po treningu carbo zawsze.

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2011-03-02 21:56:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
jest naukowo udowodnione że po treningu trzeba szybko uzupełnić glikogen węglami a żeby najszybciej to zrobić to co jest lepszego od carbo i vitargo??

każdy kulturysta w szejku potreningowym ma carbo, bcaa, aminy proste, i ew krete... nie wiem co w tym nadzwyczajnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Nie mowie ze nie masz racji , sam jestem 'fanem" Carbo tyko ze nie gadam o tym w takim stopniu jak ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gowno jest udowodnione

nie musisz uzupelniac zadnego glikogenu po treningu silowym, chyba ze po treningu ***nales sobie 15km biegu

masz informacje sprzed 5 lat

doucz sie, potem doradzaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Ja swoje ty swoje i tak sie nie dogadamy. A kolega ktory zakładał temat pytał o trening wiec maciekmomo w tyg. treningowym cwicz normalnie mozesz zwiekszyc intensywnosc, normalnym splitem, a w tyg. nietreningowym odpoczywaj, duzo spij i zadbaj o naprawde dobra miche. A powino cos z tego wyjsc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szkoła Podoficerska

Następny temat

oczko

WHEY premium