SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silny skurcz w udzie oraz spory siniak. Naderwane ścięgno?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć!

2 tygodnie temu podczas gry w piłkę doznałem bardzo silnego skurczu mięśnia uda (konkretnie jest to chyba mięsień dwugłowy uda)
Tu wprowadź tekst linku...

Jeszcze nigdy nie spotkał mnie tak niesamowicie silny skurcz. Po tym oczywiście ból przez kolejne 3 dni, problem ze schyleniem się, zawiązaniem sznurówki itd. Po 6 dniach, gdy zdawało się, że wszystko przeszło, podczas jazdy na łyżwach odjechała mi noga i znów ostre ukłucie w tym samym mięśniu - w efekcie tak samo silny ból przez następne 3 dni.
Wczoraj rano zauważyłem, że mam na tej nodze spory siniak. Wczoraj był jeszcze delikatnie fioletowy, dziś już brązowo - siny. Nie znajduje się on bezpośrednio nad miejscem, w którym skurczył mi się mięsień, ale nieco niżej przy ścięgnach nad zgięciem za kolanem.

Co to może oznaczać? Naderwane ścięgna? Dotychczas bagatelizowałem takie kontuzje, wręcz planowałem jutro znów umówić się na halówkę, ale chyba lepiej byłoby dać sobie spokój na jakiś czas.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Głosne bicie serca.

Następny temat

Przesunięte ścięgno (zespół de Quervaina)

WHEY premium