SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sila po treninu na mase .....

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1180

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 137
Witam. Smigam na silownie od ponad 2 lat juz rok bez zadnych przerw. Mam pare pytan i mam nadzieje ze ktos mi podpowie. od ponad 8 miesiecy robie trening masowy.
Poniedzialek:
klatka + biceps 12x10x8x6
(max---- ostatnia seria klatka, wyciskanie lezac 6x100kg,biceps hantle 6x20kg)
Sroda:
barki + triceps 12x10x8x6
(max---- ostania seria barki,wyciskanie hantlami siedzac 6x80kg, triceps maszyna longpull 6x80kg)
Czwartek:
Plecy + nogi 12x10x8x6
(max---- martwy ciag 150kg, nogi na maszynie 210kg)
chodzi o to ze od 2 miesiecy zatrzymalem sie w sensie ze nie mam postepow z ciezarami . czy w tym momencie powinienem sie przezucic na trening silowy???
jesli tak to jak moj trening mialby wygladac???wiecie jakie mam max osiagniecia.
i czy rok treningowy mozna podzielic sobie na 3,5 miesieczne cykle treningowe mianowicie na mase,na sile i na rzezbe kazdy po 3.5 miesiaca????
chcialbym sobie podkreslic dolne czesci klatki czy moge sobie dodac moze 2 cwiczenia na te partie w danym tygodniu (czyli np normalnie klatka w poniedzialek + np 2 cwiczenia w piatek na dolne czesci)?
i jeszcze jedno przy cwiczeniu barkow. pogubilem sie troche w tym co mi truja inni na silce. o toz ja uwazam ze cwiczac moje barki cwicze przednie i boczne aktony jednoczesnie a tylnie cwicza sie same jak robie plecy tak mi sie wydaje czy mam racje????

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.
Nie ma lipy , musi byc hardkorowo !!!!

Zmieniony przez - packardbel w dniu 2012-08-04 20:19:14

Zmieniony przez - packardbel w dniu 2012-08-04 20:20:19

Zmieniony przez - packardbel w dniu 2012-08-04 22:41:55

Rafal

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Proszę zapoznać się z regulaminem działu i wypełnić ankietę.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 137
hm super jak bys jeszcze mi powiedzial gdzie ja mam znalesc to by bylo gites :)

Rafal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
Fakt. Ciężko znaleźć, połowa nowych nawet go nie widzi... To taki wielki czerwony napis wyróżniony na górze strony- tak gdzie zaczynają się tematy. Pstre czerwone litry informują, że tam znajduje się regulamin i obowiązkowa ankieta albo ban.
https://www.sfd.pl/REGULAMIN,_OBOWIĄZKOWA_ANKIETA_ALBO_BAN_!!!-t501693.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Tak, rzeczywiście ciężko zauważyć.

8 miesięcy jednym planem...? Znasz określenie adaptacja do wysiłku? Jak dieta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 137
No teraz juz wiem co to jest adaptacja. Zmieniam cwiczenia okolo po 3-4 miesiacach. Diety niama .

Rafal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1522 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11164
I trzeba było z tym do zaawansowanych? Bez diety nie ma sylwety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Chcesz pomocy czy tak chciałeś sobie popisać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 137
No pewnie ze chce. Zrozumialem juz ze musze kompletnie zmienic swoj plan trenigowy i stopniowo zaczac zwiekszac ciezary chodzby o 0.5 kg ale musze zwiekszac . Probowalem juz diety ale poprostu w pracy jest mi ciezko jesc powiedzmy 4 malych posilkow jak sie ma 40 min porzerwy w ciagu dnia a w domu jestem o 19:00. Prosze tylko o odp na moje pytania . Dziekie

Rafal

...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 137

Rafal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
tak,POMONDZYLI zwlaszcza,ze wciaz nie wkleiles ankiety,wiec ciezko (albo wrecz cienszko),zeby ktos bawil sie w pomoc skoro to obowiazek w tym dziale...

chociaz skoro wyciskanie hantlami siedzac robisz 6x80kg,to kto wie w sumie

ale,ze akurat jestem miliosiernym Samarytaninem to powiem Ci,ze mozesz sobie dzielic rok nawet na 6 czesci po 2 miesiace !!! mozesz wiec rowniez na zasadzie periodyzacji robic "sile","mase" i "rzezbe" i pewnie tez rozbic klatke na dwa dni,z czego jeden poswiecic bardziej na jej dol,skoro Ci tak na tym zalezy. ale jak nie ma diety,to cudow bym sie nie spodziewal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening karku - poszukuję tego sprzetu

Następny temat

trening z priorytetami

WHEY premium